Список товаров бренда Brunox

Brunox Top-Kett, масло для ланцюгів,...

27 000 грн
Brunox Top-Kett, масло для ланцюгів, крапельний дозатор 100ml Brunox Top-Kett - це сучасна і високоякісна мастило. Користується попитом у велосипедистів і мотоциклістів, але може застосовуватися і в інших місцях, де є ланцюгова передача.

Brunox Turbo-Clean, універсальний...

49 500 грн
Brunox Turbo-Clean, універсальний очищувач, спрей 500ml Turbo-Clean від компанії Brunox відмінно справляється з очищенням всіх елементів велосипеда. Перш за все, засіб може видалити такі забруднення, як: бруд, жир, пил, масло, гальмівна рідина, мастило та інші органічні і мінеральні частинки.

Масло Brunox Deo для вилок і...

26 000 грн
Масло Brunox Deo для вилок і амортизаторів, 100ml Засіб Carbon Care від Brunox необхідно для того, щоб ефективно очищати і полірувати різні карбонові поверхні. Після використання масла матеріал буде виглядати, як новий.

Масло Brunox Top-Kett для ланцюгів,...

30 000 грн
Масло Brunox Top-Kett для ланцюгів, спрей, 100ml Використовувати Top-Kett від швейцарської компанії Brunox можна повсякденно і при будь-яких погодних умовах. Після нанесення залишається спеціальний тонкий шар, який володіє пилевідштовхуючим ефектом.

Мастило Brunox Deo для вилок і...

27 000 грн
Мастило Brunox Deo для вилок і амортизаторів 100 мл (BRD010ROCK) Brunox Deo — унікальна олива, розроблена спеціально для обслуговування амортизаторів мотоциклів та велосипедів. Вона має особливий склад, який здатний забезпечити чудовий захист від корозії.

Мастило для ланцюга Brunox Top Kett...

27 000 грн
Мастило для ланцюга Brunox Top Kett рідка 50мл Brunox Top-Kett – відмінне масло, сучасне і високоякісне. Його часто набувають мотоциклісти і велосипедисти, але при цьому застосовувати його можна і в інших місцях, де використовується ланцюгова передача.

Універсальне мастило для велосипеда...

50 000 грн
Універсальне мастило для велосипеда Brunox Turbo-Spray Bike Fit спрей, 400 мл. Brunox Turbo-Spray Bike Fit - багатофункціональний препарат для чищення, мастила, консервації металевих частин та вузлів велосипедів: ланцюгів, тросів, стрижнів та інших елементів.