Список товаров бренда Morgan Blue

Водовідштовхувальний спрей для одягу...

38 200 грн
Водовідштовхувальний спрей для одягу та взуття Morgan Blue Protector 400 ml З настанням осінніх холодів і дощового періоду для велосипедиста або будь-якого іншого спортсмена, який проводить тренування на відкритому повітрі стає актуальним питання про комфортних заняттях в умовах мінливих погодних умов. Саме в такому випадку приходить на допомогу сучасна професійна вело хімія від бельгійського виробника Morgan Blue.

Гідроізоляційне мастило Morgan Blue...

69 700 грн
Гідроізоляційне мастило Morgan Blue Aquaproof Paste 200 gr Morgan Blue Aquaproof Paste - синтетичне мастило, що запобігає корозії металевих деталей. Паста Aquaproof спеціально розроблена для складання подседельного штиря, при установці вставки, рульової колонки і для змащення різьбових з'єднань.

Засіб для захисту рами Morgan Blue...

64 600 грн
Засіб для захисту рами Morgan Blue Clean & Protect 1000 ml Змагання або фанове катання в стилях MTB, Cyclocross або Gravel завжди мають на увазі в собі можливість катання у не дуже сприятливих умовах. Досить часто, після активного тренування в легкий дощ або після катання по трейлам з вашого велосипеда досить складно відмити все, що на нього налипло.

Змащення ланцюга для мокрої погоди...

23 300 грн
Змащення ланцюга для мокрої погоди Morgan Blue Syn Lube 50 ml Мастило, містить присадки, що знижують тертя і сприяють більш плавного перемикання передач. Syn Lube володіє чудовими властивостями, стійка до води, морозу і іржі.

Змащення ланцюга для мокрої погоди...

51 300 грн
Змащення ланцюга для мокрої погоди Morgan Blue Syn Lube аерозоль 400 ml Мастило, містить присадки, що знижують тертя і сприяють більш плавного перемикання передач. Syn Lube володіє чудовими властивостями, стійка до води, морозу і іржі.

Змащення ланцюга для поганої погоди...

45 800 грн
Змащення ланцюга для поганої погоди Morgan Blue Rolls Pro 125 ml Мастило для ланцюга Morgan Blue Rolls Pro - вибір професійних гонщиків і веломехаников. Містить присадки які ефективно знижують тертя, економлять дорогоцінні вати.

Змащення ланцюга для поганої погоди...

23 300 грн
Змащення ланцюга для поганої погоди Morgan Blue Rolls Pro 50 ml Мастило для ланцюга Morgan Blue Rolls Pro - вибір професійних гонщиків і веломехаников. Містить присадки які ефективно знижують тертя, економлять дорогоцінні вати.

Концентрований шампунь для велосипеда...

44 800 грн
Концентрований шампунь для велосипеда Morgan Blue Bike Wash 1 літр Одним з головних достоїнств даного шампуню для велосипеда є його висока концентрація і невелика витрата, одного флакона може вистачити на 20-30 мийок ( при витраті 3-5 літрів за 1 раз). Будьте впевнені, що навіть після детальної мийки вашого байка його залишиться більш ніж достатньо, щоб помити автомобіль з десяток разів або все що завгодно навколо, що має лакофарбове покриття і потребує детального догляду і захисту воскової плівкою.

Мастило для ланцюга Morgan Blue City...

41 800 грн
Мастило для ланцюга Morgan Blue City Bike Oil аерозоль 400 ml Універсальна змазка для міських велосипедів з добірними присадками, що утворюють антикорозійне покриття. Призначена для туристичних і міських велосипедів.

Мастило для ланцюга Morgan Blue Extra...

3 300 грн
Мастило для ланцюга Morgan Blue Extra Dry Lube саше 2,5 ml Високоякісна мастило призначена для використання на гірських і кросових велосипедах. Extra Dry Lube захищає ланцюг і трансмісію, створюючи тонку плівку на деталях ланцюга, допомагає відштовхувати воду і бруд.

Мастило для ланцюга Morgan Blue Race...

46 800 грн
Мастило для ланцюга Morgan Blue Race oil аерозоль 400 ml Високоякісна професійна мастило для трансмісії. Містить синтетичні присадки, які допомагають знизити тертя і домогтися більш плавного перемикання передач.

Мастило для ланцюга Morgan Blue Race...

3 300 грн
Мастило для ланцюга Morgan Blue Race Oil саше 2,5 ml Високоякісна професійна мастило для трансмісії. Містить синтетичні присадки, які допомагають знизити тертя і домогтися більш плавної роботи ланцюга і перемикання передач.