Список товаров бренда Weldtite

Аерозоль Weldtite TF2 Suspension Care...

36 400 грн
Аерозоль Weldtite TF2 Suspension Care Spray для догляду за велосипедними виделками 150 мл Засіб для догляду за велосипедними виделками і амортизаторами Завдяки регулярному вживанню TF2 Suspension Care ущільнювачі велосипедних вилок і амортизаторів значно довше зберігають свою гнучкість та еластичність. Покриває захисним шаром стійки вилки, задні амортизатори і опорні стійки, служить надійним бар'єром на шляху бруду і вологи.

Аерозоль Weldtite для догляду за...

44 800 грн
Аерозоль Weldtite для догляду за велосипедними вилками TF2 Suspension Care Spray 150 мл Завдяки регулярному застосуванню TF2 Suspension Care ущільнювачі велосипедних виделок та амортизаторів значно довше зберігають свою гнучкість та еластичність. Покриває захисним шаром стійки вилки, задні амортизатори та опорні стійки, служить надійним бар'єром на шляху бруду та вологи.

Дегрізер Weldtite високого тиску...

72 000 грн
Дегрізер Weldtite високого тиску Dirtwash Jet Blast Degreaser 500 мл Унікальний дегризер легко очищає будь-яку поверхню від жиру та бруду. Дегрізер Jet Blast британської компанії Weldtite – це принципово новий засіб для очищення та знежирення поверхонь.

Дегрізер-спрей Weldtite для ланцюга...

55 500 грн
Дегрізер-спрей Weldtite для ланцюга Dirtwash Chain Degreaser 250 мл Дегризер з ароматом цитрусових для очищення та знежирення ланцюгів та інших елементів трансмісії велосипедів та мотоциклів. Зручний дозатор.

Дегризер Weldtite Jet Blast Degreaser...

58 400 грн
Дегризер Weldtite Jet Blast Degreaser високого тиску 500 мл Уникальный дегризер легко очищает любую поверхность от жира и грязи Дегризер Jet Blast британской компании Weldtite - это принципиально новое средство для очистки и обезжиривания поверхностей. Его уникальность заключается в том.

Масло Weldtite TF2 Cycle Suspension...

32 000 грн
Масло Weldtite TF2 Cycle Suspension Fluid 7.5 wt вилочное 500 мл Масло для велосипедних вилок всіх типів Масло в велосипедних амортизаторах слід міняти приблизно кожні 1000 км - це дозволить істотно продовжити термін служби нових компонентів. Велосипедне вилочное масло TF2 Cycle Suspension Fluid 7.5 WT містить антипінні агенти, які допомагають вилок справлятися з самими складними трасами.

Масло Weldtite Weldtite TF2 Cycle...

32 000 грн
Масло Weldtite Weldtite TF2 Cycle Suspension Fluid 10wt вилочное 500 мл Масло для велосипедних вилок всіх типів Масло в велосипедних амортизаторах слід міняти приблизно кожні 1000 км - це дозволить істотно продовжити термін служби нових компонентів. Велосипедне вилочное масло TF2 Cycle Suspension Fluid 10WT містить антипінні агенти, які допомагають вилок справлятися з самими складними трасами.

Набір Weldtite для чищення, мастила...

105 500 грн
Набір Weldtite для чищення, мастила та ремонту проколів Dirtwash Essentials Kit Базовий набір для чищення та змащення велосипеда та ремонту проколів – ідеальний подарунок велосипедисту. Дегрізер Dirtwash Citrus Degreaser 150 мл Щітка для чищення касети та ланцюга Мастило з тефлоном всепогодне TF2 Performance All-Weather Lubricant with Teflon® 100 мл Велоаптечка 3 бортувальні лопатки Компанія Weldtite (Великобританія) була заснована 70 років тому і сьогодні виробляє найповніший та найінноваційніший у світі асортимент продукції для обслуговування велосипедів.

Олія вилкова Weldtite TF2 Cycle...

78 900 грн
Олія вилкова Weldtite TF2 Cycle Suspension Fluid 10WT 500 мл Масло для велосипедних виделок всіх типів. Олію в велосипедних амортизаторах слід міняти приблизно кожні 1000 км - це дозволить суттєво продовжити термін служби нових компонентів.

Олія вилкова Weldtite TF2 Cycle...

78 900 грн
Олія вилкова Weldtite TF2 Cycle Suspension Fluid 7.5WT 500 мл Масло для велосипедних виделок всіх типів. Олію в велосипедних амортизаторах слід міняти приблизно кожні 1000 км - це дозволить суттєво продовжити термін служби нових компонентів.

Рідина Weldtite гальмівна DOT Cyclo...

40 000 грн
Рідина Weldtite гальмівна DOT Cyclo 125 мл Гальмівна рідина DOT Cyclo - спеціальна формула на основі синтетичного масла, що забезпечує чудові гальмівні характеристики. Рідина поєднується з DOT 3, 4, 5.1, але не сумісний з гальмівною рідиною DOT 5 на силіконовій основі.

Рідина гальмівна Weldtite мінеральна...

40 000 грн
Рідина гальмівна Weldtite мінеральна Cyclo 125 мл Гальмівна рідина Weldtite Cyclo - спеціальна формула на основі мінеральної олії має прекрасні змащувальні та захисні властивості, не гігроскопічна, не агресивна до лакофарбових покриттів. Компанія Weldtite (Великобританія) була заснована 70 років тому і сьогодні виробляє найповніший та найінноваційніший у світі асортимент продукції для обслуговування велосипедів.