Список товаров бренда Squirt

Герметик Squirt SEAL BeadBlock® 100...

18 000 грн
Герметик Squirt SEAL BeadBlock® 100 мл з гранулами OEM Тепер з новою революційною формулою BeadBlock®! Новий герметик для використання з безкамерними колесами і звичайними камерами.

Герметик Squirt SEAL BeadBlock® 150 мл

34 000 грн
Герметик Squirt SEAL BeadBlock® 150 мл Відтепер з новою революційною формулою BeadBlock®! Новий герметик призначений для використання з безкамерними колесами та звичайними камерами.

Герметик Squirt SEAL BeadBlock® 150...

29 000 грн
Герметик Squirt SEAL BeadBlock® 150 мл із гранулами Тепер із новою революційною формулою BeadBlock®! Новий герметик для використання з безкамерними колесами та звичайними камерами.

Герметик Squirt TyreSEALANT...

29 000 грн
Герметик Squirt TyreSEALANT BeadBlock® 150 мл (SQ-31) Герметик Squirt TyreSEAL BeadBlock® Відтепер з новою революційною формулою BeadBlock®! Новий герметик призначений для використання з безкамерними колесами та звичайними камерами.

Герметик антипрокольний Squirt SEAL...

13 700 грн
Герметик антипрокольний Squirt SEAL BeadBlock 100ml OEM Герметик антипрокольний Squirt SEAL BeadBlock 100ml OEM Тип упаковки – ОЕМ (без упаковки) Новий герметик призначений для використання з безкамерними колесами та звичайними камерами. Це результат власних досліджень корпорації Bikinvention та тестування учасниками World Tour, механіками, членами команд, представниками вело-ЗМІ.

Гранули BeadBlock® 100 мл (SQ-35a)

52 500 грн
Гранули BeadBlock® 100 мл (SQ-35a) Гранули BeadBlock® Спеціальні гранули BeadBlock® механічно полегшують та пришвидшують заклеювання проколів безкамерної покришки. Засипаються у розрахунку 1/2 кришечки на 1 колесо.

Змащення парафінова Squirt E-Bike для...

47 900 грн
Змащення парафінова Squirt E-Bike для електровелосипедів 120 мл Мастило для E-bike має у своєму складі ту ж водно-воскову емульсію, що і звичайне мастило Squirt, але з додаванням спеціальних модифікаторів для роботи на високих оборотах. вологих умовах.

Змащення парафінова Squirt для...

48 000 грн
Змащення парафінова Squirt для низьких температур Chain Lube 120 мл Унікальне мастило для ланцюга, яке містить водно-воскову емульсію. Вона тримається довше за звичайні мастила та зберігає трансмісію чистою.

Мастило для ланцюга Squirt Long...

7 700 грн
Мастило для ланцюга Squirt Long Lasting Dry Lube 15ml парафінова Мастило для ланцюга Squirt Long Lasting Dry Lube 15ml парафінова Особливості: призначена для експлуатації у важких погодних умовах • твердий парафіновий компонент мастила не вимивається, водонепроникний • протидіє налипання бруду і піску • забезпечує тривалий ефект захисту ланцюга • захищає від корозії • знижує знос рухомих деталей • зменшує тертя і шум Об'єм: 15мл Характеристики Мастило для ланцюга Squirt Long Lasting Dry Lube 15ml парафінова Тип Мастила Додаткові характеристики для цепи 15мл

Мастило парафінове Squirt e-Bike...

8 500 грн
Мастило парафінове Squirt e-Bike Chain Lube 15мл (SQ-073) Мастило парафінове Squirt e-Bike Chain Lube 15мл Мастило для E-bike має у своєму складі ту ж саму водно-воскову емульсію, що й звичайне мастило Squirt, але з додаванням спеціальних модифікаторів для роботи на високих оборотах. Воно більш слизьке і довше залишається на ціпці за вологих умів.

Мастило парафінове Squirt e-Bike...

48 000 грн
Мастило парафінове Squirt e-Bike Chain Wax 120 мл / для електричних велосипедів Унікальна олія для ланцюга, яка містить водно-воскову емульсію з додаванням спеціальних компонентів для роботи на високих обертах. Воно більш слизьке звичайного мастила Squirt і добре працює за вологих умов.