Список товаров бренда KinetiXx

Велоперчатки KinetiXx Lexy Kids Bike...

504 грн
Велоперчатки KinetiXx Lexy Kids Bike Glove дитячі без пальців чорні з візерунком розмір 5 Велосипедные перчатки Lexy от KinetiXx с классным дизайном смогут впечатлить любого юного велосипедиста! Перчатки ярких цветов c симпатичным узором из тетриса станут изюминкой как для мальчиков, так и для девочек.

Велоперчатки Kinetixx Liam Active...

1 135 грн
Велоперчатки Kinetixx Liam Active Bike Glove unisex grey 10 KinetiXx Liam Active Bike Glove Unisex – легка та функціональна модель рукавичок для велоспорту. Особливо оцінять Liam велосипедисти, які активно катаються навіть у спеку.

Велоперчатки Kinetixx Liz Ladies Bike...

1 131 грн
Велоперчатки Kinetixx Liz Ladies Bike Glove pink 7 KinetiXx Liz Ladies Bike Glove - жіночі велоперчатки Liz від KinetiXx підійдуть всім вело-леді, які приділяють велику увагу якості, функціональності та дизайну. Ця модель скроєна з урахуванням будови жіночої ручки.

Велоперчатки Kinetixx Liz Ladies Bike...

1 131 грн
Велоперчатки Kinetixx Liz Ladies Bike Glove pink 7,5 KinetiXx Liz Ladies Bike Glove - жіночі велоперчатки Liz від KinetiXx підійдуть всім вело-леді, які приділяють велику увагу якості, функціональності та дизайну. Ця модель скроєна з урахуванням будови жіночої ручки.

Дитячі велосипеди Kinetixx Lexy Kids...

609 грн
Дитячі велосипеди Kinetixx Lexy Kids Bike Glove black printed 5 KinetiXx Lexy Kids Bike Glove 5 – велосипедні рукавички з цікавим дизайном зможуть вразити будь-якого юного велосипедиста! Рукавички яскравих кольорів із симпатичним візерунком із тетрісу стануть родзинкою як для хлопчиків, так і для дівчаток.

Подперчатки спортивні KinetiXx Malin...

756 грн
Подперчатки спортивні KinetiXx Malin жовті розмір L Суперлегкі вкладиші Malin від німецької компанії KinetiXx можуть використовуватися не тільки як подперчатки для особливо холодних днів, але і в якості тонких літніх рукавичок в теплу погоду. Універсальні рукавички зручні в носінні і дуже еластичні, завдяки чому ідеально обтягують кисть, не сковуючи рухів.

Рукавички KinetiXx Folke лижні жовті 7

2 506 грн
Рукавички KinetiXx Folke лижні жовті 7 Folke від KinetiXx – це тонкі рукавички для лижних перегонів, які сприяють ефективним тренуванням для досягнення високих спортивних результатів. Вони були розроблені спільно з провідними біатлоністами, що беруть участь у чемпіонатах світу.