Список товаров бренда Rough Radical

Велофутболка чоловіча Rough Radical...

539 грн
Велофутболка чоловіча Rough Radical Racer SX L Синя (8081-L) Термофутболка для катання на велосипеді Radical Racer SX Термофутболка створена для тих хто шукає не тільки зручність і комфорт, але також очікує від спортивного одягу функціональності і максимальних термоактивних властивостей. Дана модель виготовлена з поліестеру за швейцарською технологією Clariant, волокно збагачене іонами срібла по технології Sanitized.

Велофутболка чоловіча Rough Radical...

539 грн
Велофутболка чоловіча Rough Radical Racer SX M Зелена (8082-M) Термофутболка для катання на велосипеді Radical Racer SX Термофутболка створена для тих хто шукає не тільки зручність і комфорт, але також очікує від спортивного одягу функціональності і максимальних термоактивних властивостей. Дана модель виготовлена з поліестеру за швейцарською технологією Clariant, волокно збагачене іонами срібла по технології Sanitized.

Велофутболка чоловіча Rough Radical...

539 грн
Велофутболка чоловіча Rough Radical Racer SX XXL Сіра (8083-XXL) Термофутболка для катання на велосипеді Radical Racer SX Термофутболка створена для тих хто шукає не тільки зручність і комфорт, але також очікує від спортивного одягу функціональності і максимальних термоактивних властивостей. Дана модель виготовлена з поліестеру за швейцарською технологією Clariant, волокно збагачене іонами срібла по технології Sanitized.

Велошорти чоловічі з памперсом...

674 грн
Велошорти чоловічі з памперсом Radical PRO Racer, чорні з зеленими вставками XL Чоловічі велошорти з памперсом обов'язковий атрибут постійно практикуючих велосипедистів, які турбуються про комфорт їзди. Поліуретановий памперс, вшитий в велошорти, ефективно пом'якшує жорсткість будь-якого сідла, рівномірно розподіляючи масу тіла велосипедиста.

Велошорти, велотруси з памперсом...

896 грн
Велошорти, велотруси з памперсом Radical CROSS Pro чорний/синій (CROSS-PRO-blue) XL Швидкосохнучі дихаючі велосипедні шорти з антибактеріальною вставкою. Велошорти CROSS PRO - пропозиція для тих, хто шукає зручні та зручні велошорти.

Велошорти, велотруси з памперсом...

896 грн
Велошорти, велотруси з памперсом Radical MOBILE сірий/малиновий (MOBILE-crimson) L Швидкосохнучі та дихаючі жіночі велошорти з антибактеріальною вставкою та світловідбиваючими елементами. Мобільні велошорти - пропозиція для жінок, які шукають зручні та зручні велошорти.

Велошорти, велотруси з памперсом...

896 грн
Велошорти, велотруси з памперсом Radical MOBILE сірий/салатовий (MOBILE-lame) S Швидкосохнучі та дихаючі жіночі велошорти з антибактеріальною вставкою та світловідбиваючими елементами. Мобільні велошорти - пропозиція для жінок, які шукають зручні та зручні велошорти.

Спортивні шорти Rough Radical Rapid L...

341 грн
Спортивні шорти Rough Radical Rapid L Зелено-чорні (8096-L) Спортивні чоловічі шорти-тайтсы Radical Rapid Це відмінний варіант для тих, хто шукає не тільки комфортну спортивний одяг, але також очікує від неї високої функціональності і максимальних влагоотводящих властивостей. Модель виконана з використанням технологій останнього покоління: Clariant Moisture Management (відводить вологу від тіла, швидко сохне, м'яке і дихаюче волокно, зберігає властивості і форму навіть після багаторазових прань), іони срібла Sanitized (сповільнюють ріст бактерій, запобігають утворення грибка, надають дезодорує), Autolap (еластичний плоский шов).

Спортивні шорти Rough Radical Rapid M...

341 грн
Спортивні шорти Rough Radical Rapid M Зелено-чорні (8096-M) Спортивні чоловічі шорти-тайтсы Radical Rapid Це відмінний варіант для тих, хто шукає не тільки комфортну спортивний одяг, але також очікує від неї високої функціональності і максимальних влагоотводящих властивостей. Модель виконана з використанням технологій останнього покоління: Clariant Moisture Management (відводить вологу від тіла, швидко сохне, м'яке і дихаюче волокно, зберігає властивості і форму навіть після багаторазових прань), іони срібла Sanitized (сповільнюють ріст бактерій, запобігають утворення грибка, надають дезодорує), Autolap (еластичний плоский шов).

Чоловічі велошорти Rough Radical...

674 грн
Чоловічі велошорти Rough Radical Racer Pro з памперсом XL Зелені (8103-XL) Чоловічі спортивні шорти з памперсом для їзди на велосипеді Rough Radical Pro Racer Представлені велошорти є відмінним варіантом для активних чоловіків, які шукають не тільки комфортну спортивний одяг, але також очікують від неї високої функціональності і максимальних термоактивних властивостей. Анатомічний антибактеріальний памперс, добре відводить вологу, обспечивает максимальну зручність і комфорт під час їзди на велосипеді.