Велошлем POC Kortal M/L Синій

7 560 грн
С НДС
Велошлем POC Kortal M/L Синій Велошлем POC Kortal – шолом MTB без обмежень. Виняткове охоплення, безперервна вентиляція, запатентована технологія та посадка, що повністю регулюється.
Количество

Велошлем POC Kortal M/L Синій

Велошлем POC Kortal – шолом MTB без обмежень. Виняткове охоплення, безперервна вентиляція, запатентована технологія та посадка, що повністю регулюється.

Повний захист для трейлу та ендуро, ця модель забезпечує легкий, розширений захист та безшовну посадку з окулярами. Завдяки розширеним зонам захисту та безперебійної вентиляції ви знайдете безпеку та комфорт.

Сертифікований для використання з електронними велосипедами шолом відповідає голландському стандарту NTA8776, який тестує шоломи на більш високих швидкостях удару, ніж при стандартному використанні велосипеда. Нині це єдиний стандарт для шоломів для електровелосипедів.

У разі аварії запатентований козирок відірветься від шолома, що допоможе захистити шию від травм.

Ідеально поєднується із сонцезахисними окулярами Devour для трейлрайдингу або окулярами Ora для ендуро, щоб посилити захист та загострити свої почуття. Козирок шолома піднімається досить високо, щоб окуляри могли поміститися під ним, коли вони не використовуються, і ремінець для окулярів не закриває вентиляційні отвори шолома.

Технічні характеристики:

  • Вага: 370 г

Характеристики Велошлем POC Kortal M/L Синій Тип
  • Звичайний
Вид
  • Дорослий
Колір
  • Синій
Розмір
  • M/L
Вага, кг
  • 0.37
POC
p315792418
chat Комментарии (0)
Еще нет отзывов.