Список товаров бренда POC

Pocers of Poc Essential Road Mesh...

1 134 грн
Pocers of Poc Essential Road Mesh Short Glove, урану чорний, м (ПК 303711002мд1) POC Essential Road Mesh Short Glove Рукавички - це чудова вентильована модель з коротким пальцем. Зроблені з дихаючих сітчастих тканин з чотирма каналами.

Pocers POC Суттєва дорожня сітка...

1 134 грн
Pocers POC Суттєва дорожня сітка коротка рукавичка, легкий флюоритовий зелений / флюоретний зелений, м (ПК 303718311мД1) POC Essential Road Mesh Short Glove Рукавички - це чудова вентильована модель з коротким пальцем. Зроблені з дихаючих сітчастих тканин з чотирма каналами.

Велоджерсі POC Essential Enduro...

3 024 грн
Велоджерсі POC Essential Enduro Jersey, Antimony Blue, L (PC 528411563LRG1) Комбінуйте продуктивність з практичністю і комфортом разом з Велоджерсі POC Essential Enduro Jersey. Трикотаж, виконаний з швидко розтікається і швидко сохне тканини з вбудованою еластичною тканиною, демонструє найкращі результати при підвищенні інтенсивності.

Велоджерсі POC Essential Enduro...

3 024 грн
Велоджерсі POC Essential Enduro Jersey, Antimony Blue, XL (PC 528411563XLG1) Комбінуйте продуктивність з практичністю і комфортом разом з Велоджерсі POC Essential Enduro Jersey. Трикотаж, виконаний з швидко розтікається і швидко сохне тканини з вбудованою еластичною тканиною, демонструє найкращі результати при підвищенні інтенсивності.

Велоджерсі POC Essential Enduro...

3 024 грн
Велоджерсі POC Essential Enduro Jersey, Prismane Red, XL (PC 528411118XLG1) POC Essential Enduro Jersey - комбінуйте продуктивність з практичністю і комфортом разом з Велоджерсі POC Essential Enduro Jersey. Трикотаж, виконаний з швидко розтікається і швидко сохне тканини з вбудованою еластичною тканиною, демонструє найкращі результати при підвищенні інтенсивності.

Велоджерсі POC Essential MTB W's...

3 175 грн
Велоджерсі POC Essential MTB W's Jersey, Antimony Blue / Oxolane Grey, L (PC 528368251LRG1) Велоджерсі POC Essential MTB Womens Jersey поєднує в собі продуктивність, практичність і комфорт. Трикотаж, виконаний з швидко розтікається і швидко сохне тканини з вбудованою еластичною тканиною, демонструє найкращі результати при підвищенні інтенсивності.

Велоджерсі POC Essential Road Mid LS...

5 670 грн
Велоджерсі POC Essential Road Mid LS Jersey Granite Grey / Zink Orange, M (PC 582108287MED1) POC Essential Road Mid LS Jersey - трикотаж Essential Road Mid з довгим рукавом (LS) був розроблений, щоб запропонувати ідеальний баланс посадки і продуктивності гонщика з рівнем захисту від елементів. Трикотаж з тканини середньої щільності з високим ступенем вбирання забезпечує природний захист більш прохолодних атракціонів, а з довгими рукавами трикотаж можна використовувати сам по собі або з жилетом або курткою.

Велоджерсі POC Essential Road Mid LS...

5 670 грн
Велоджерсі POC Essential Road Mid LS Jersey Granite Grey / Zink Orange, XL (PC 582108287XLG1) POC Essential Road Mid LS Jersey - трикотаж Essential Road Mid з довгим рукавом (LS) був розроблений, щоб запропонувати ідеальний баланс посадки і продуктивності гонщика з рівнем захисту від елементів. Трикотаж з тканини середньої щільності з високим ступенем вбирання забезпечує природний захист більш прохолодних атракціонів, а з довгими рукавами трикотаж можна використовувати сам по собі або з жилетом або курткою.

Велоджерсі POC Essential Road Mid LS...

5 670 грн
Велоджерсі POC Essential Road Mid LS Jersey Granite Grey/Zink Orange, S (PC 582108287SML1) Джерсі POC Essential Road Mid Long Flyeve був розроблений таким чином, щоб запропонувати ідеальний баланс посадкової та вершника з рівнем захисту від елементів. Трикотаж із тканини високої щільності з високим ступенем поглинання забезпечує природний захист кулерів, а з довгим рукавом, трикотаж можна використовувати сам по собі або з жилетом або курткою.

Велоджерсі POC Essential XC Zip Tee...

3 969 грн
Велоджерсі POC Essential XC Zip Tee Zink Flerovium Pink, L Зроблено з використанням легкої і міцної тканини, Essential XC Zip Tee являє собою динамічний і універсальний велосипедний трикотаж, в якому встановлені рукава реглан для більшої гнучкості та комфорту. Повнорозмірна блискавка YKK забезпечує ідеальний рівень гнучкості в різних умовах, особливо в жарких умовах і під час підйомів, а еластична кромка внизу забезпечує надійну і точну підгонку.

Велоджерсі POC Essential XC Zip Tee...

3 969 грн
Велоджерсі POC Essential XC Zip Tee Zink Flerovium Pink, M Зроблено з використанням легкої і міцної тканини, Essential XC Zip Tee являє собою динамічний і універсальний велосипедний трикотаж, в якому встановлені рукава реглан для більшої гнучкості та комфорту. Повнорозмірна блискавка YKK забезпечує ідеальний рівень гнучкості в різних умовах, особливо в жарких умовах і під час підйомів, а еластична кромка внизу забезпечує надійну і точну підгонку.