Список товаров бренда Smoove

Мастило для ланцюга Smoove Universal...

65 100 грн
Мастило для ланцюга Smoove Universal Chain Lube 125 ml Мастило для ланцюга Smoove - неймовірно довговічна і максимально універсальна змазка з представлених на велосипедному ринку на поточний момент. Універсальність - працює однаково добре у всіх погодних умовах - сухі пилові трейлы, грязьові ванни в режимі циклокросс, просто класичний осінній дощ на шосе або ж ідеальна весняна погода на початку велосезону.

Очищувач (дегризер) Smoove Prep 250...

65 000 грн
Очищувач (дегризер) Smoove Prep 250 мл (Smoove-2) Очищувач Smoove Prep Для максимально ефективного очищення ланцюга потрібна мийка ланцюга, безпосередньо сам очищувач і чиста вода. Залийте в мийку приблизно 25 мл дигризера і виконайте очищення.

Очищувач ланцюга (дегрізер) Smoove...

65 100 грн
Очищувач ланцюга (дегрізер) Smoove Prep 250 ml Найкраще і довгограюче мастило для ланцюга SMOOVE™ Universal Chain Lube тепер має офіційного та надійного партнера-супутника - очищувач Smoove Prep. Виробник цього цікавого мастила почув голоси своїх шанувальників і після багатомісячних тестів та змін формули дегрізера випустив те, що дозволить максимально очистити ланцюг перед нанесенням найкрутішого мастила у світі.