Велотуфлі МТБ SIDI Tiger Carbon SRS 48 Matt Black-White (CTIGERBW48)

8 825 грн
С НДС
Велотуфлі МТБ SIDI Tiger Carbon SRS 48 Matt Black-White (CTIGERBW48) Чергове оновлення від SIDI — Tiger , новий модельний ряд взуття, що спирається на популярні Drako SRS Carbon із переробленою системою Double Tecno 3 Push. Особливості: Microfibra Tech Pro: Тканина із запатентованих поліуретанових мікро волокон, вироблена в Італії.
Количество

Велотуфлі МТБ SIDI Tiger Carbon SRS 48 Matt Black-White (CTIGERBW48)

Чергове оновлення від SIDITiger, новий модельний ряд взуття, що спирається на популярні Drako SRS Carbon із переробленою системою Double Tecno 3 Push.

Особливості:

Microfibra Tech Pro: Тканина із запатентованих поліуретанових мікро волокон, вироблена в Італії. Це найбільш високотехнологічний та прогресивний матеріал, що застосовується сьогодні у виробництві вело взуття. Він забезпечує взуття неперевершену зносостійкість, легкість та водовідштовхувальні властивості. Microfibra Tech Pro сертифікований матеріал, що не містить шкідливих речовин та відповідає екологічним нормам.

Система Double Tecno 3 Push: Цікава система, що прискорює процес одягання та знімання взуття. Центральний механізм створює ідеальний баланс натягу між внутрішніми та зовнішніми сторонами взуття. Ідеально відточений механізм гарантує чудове закриття, адаптуючись на кожному підйомі ноги. Інноваційна кнопка додана до механізму, якщо натиснута, піднімає пряжку, що полегшує регулювання.

Tecnico Regolabile Reflex: Нова технологія, що дозволяє фіксувати п'яту в туфлі. Налаштування проводиться підтягуванням та ослабленням двох маленьких болтів, що працюють незалежно один від одного. Верхня частина п'яти укріплена для запобігання вивихам під час крутих підйомів або спринтів. Фіксація регулюється двома невеликими гвинтами, що працюють незалежно один від одного. Для регулювання поверніть гвинт у напрямку знака '+', щоб затягнути пристрій утримання п'яти, та у напрямку знака '-', щоб відкрити його.

Каблук Sidi: Посилений каблук тримає ногу в оптимальному положенні та уникає деформації взуття при екстремальному навантаженні або тривалому тиску.

Карбонова підошва MTB SRS Carbon-Ground: MTB SRS Carbon-Ground підняв планку МТВ взуття, скинувши більше 100 грамів ваги в порівнянні з попередніми Dragon Carbon SRS, без шкоди для потужності та довговічності. MTB SRS Carbon – складається із змінних блоків протекторів у носиках та п'ятах. Інноваційна система змінних MTB проставки, призначена для запобігання пошкодженню підошви від контакту з педаллю. MTB проставку можна замінити у разі пошкодження. Проставка легко знімається та замінюється.

Характеристики Велотуфлі МТБ SIDI Tiger Carbon SRS 48 Matt Black-White (CTIGERBW48) Розмір
  • 48
Сезон
  • Осінньо-весняні
Вид
  • Унісекс
Матеріал верху
  • Мікрофібра
Призначення
  • Гірські велосипеди (MTB)
Матеріал підошви
  • Карбон
Матеріал підкладки
  • Текстиль
Колір
  • Black/White
Тип
  • Веловзуття
Вид взуття
  • Велотуфлі
Sidi
p342689113
chat Комментарии (0)
Еще нет отзывов.