Велотуфлі Шосе SIDI Shot 45.5 Matt Red (CShotMATTR455)

8 825 грн
С НДС
Велотуфлі Шосе SIDI Shot 45.5 Matt Red (CShotMATTR455) Новий модельний ряд Shot спирається на відому карбонову підошву з переробленою аеродинамічною верхньою та центральною системою Double Tecno 3 Push. Особливості: Microfibra Tech Pro: тканина із запатентованих поліуретанових мікро волокон, вироблена в Італії.
Количество

Велотуфлі Шосе SIDI Shot 45.5 Matt Red (CShotMATTR455)

Новий модельний ряд Shot спирається на відому карбонову підошву з переробленою аеродинамічною верхньою та центральною системою Double Tecno 3 Push.

Особливості:
Microfibra Tech Pro: тканина із запатентованих поліуретанових мікро волокон, вироблена в Італії. Це найбільш високотехнологічний та прогресивний матеріал, що застосовується сьогодні у виробництві вело взуття. Він забезпечує вашому взуттю неперевершену зносостійкість, легкість та водовідштовхувальні властивості. Microfibra Tech Pro сертифікований, не містить шкідливих речовин та відповідає екологічним нормам.

Система Double Tecno 3 Push: Цікава система, що прискорює процес одягання та знімання взуття. Центральний механізм створює ідеальний баланс натягу між внутрішніми та зовнішніми сторонами взуття. Ідеально відточений механізм гарантує чудове закриття, адаптуючись на кожному підйомі ноги. Інноваційна кнопка додана до механізму, якщо натиснути, піднімає пряжку, що полегшує регулювання.

Tecnico Regolabile Reflex: Нова технологія, що дозволяє фіксувати п'яту в туфлі. Налаштування проводиться підтягуванням та ослабленням двох маленьких болтів, що працюють незалежно один від одного. Верхня частина п'яти укріплена для запобігання вивихам під час крутих підйомів або спринтів. Фіксація регулюється двома невеликими гвинтами, що працюють незалежно один від одного. Для регулювання поверніть гвинт у напрямку знака '+', щоб затягнути пристрій утримання п'яти, та у напрямку знака '-', щоб відкрити його.

П'ята SIDI: Посилена п'ята тримає ногу в оптимальному положенні та уникає деформації взуття при екстремальному навантаженні або тривалому тиску.

Змінна п'ята: Для можливості не тільки їздити, а й ходити, передбачена змінна п'ята.

Підошва Vent Carbon 16: Підошва дуже легка і змінна (за бажанням). Основні переваги VENT CARBON у легкій вазі та жорсткості, чудово передає сили на педалі. Vent Carbon розроблена з вентиляційними отворами для відведення тепла та потоку повітря. Вентиляційні отвори можуть бути відкриті та закриті залежно від пори року. VENT CARBON ручної роботи виключно із вуглецевого волокна.

Характеристики Велотуфлі Шосе SIDI Shot 45.5 Matt Red (CShotMATTR455) Розмір
  • 45.5
Сезон
  • Осінньо-весняні
Вид
  • Унісекс
Матеріал верху
  • Мікрофібра
Призначення
  • Шосейні велосипеди
Матеріал підошви
  • Карбон
Матеріал підкладки
  • Текстиль
Колір
  • Red
Тип
  • Веловзуття
Вид взуття
  • Велотуфлі
Sidi
p342689155
chat Комментарии (0)
Еще нет отзывов.