Велотуфлі Шосе Sidi Wire 2 Carbon 42 Matt Black (CWIRE2CMATTB42)

12 502 грн
С НДС
Велотуфлі Шосе Sidi Wire 2 Carbon 42 Matt Black (CWIRE2CMATTB42) SIDI Wire 2 Carbon — взуття, якому віддають перевагу не лише аматори, а й деякі професійні велоперегонники. У цій моделі ви знайдете все, що потрібне для комфорту ваших ніг.
Количество

Велотуфлі Шосе Sidi Wire 2 Carbon 42 Matt Black (CWIRE2CMATTB42)SIDI Wire 2 Carbon — взуття, якому віддають перевагу не лише аматори, а й деякі професійні велоперегонники. У цій моделі ви знайдете все, що потрібне для комфорту ваших ніг.
Особливості:
Microfibra Tech Pro: тканина із запатентованих поліуретанових мікроволокон, що виробляється в Італії. Це найбільш високотехнологічний і прогресивний матеріал, застосовуваний сьогодні у виробництві веловзуття. Він забезпечує ваше взуття неперевершеною зносостійкістю, легкістю і водовідштовхувальними властивостями. Microfibra Tech Pro сертифікований, не містить шкідливих речовин і відповідає екологічним нормам.
Soft Instep Closure System являє собою широкий анатомічно вигнутий ремінь у поєднанні з м'якою термоформованою прокладкою з EVA, яка рівномірно розподіляє тиск на ногу. Soft Instep Closure System регулюється з обох боків, щоб ідеально центрувати подушку EVA на високому або низькому підйомі. Виключає потребу використання подовжувача High Instep. Також є замінним аксесуаром.
Single Tecno-3 Push System — центральний механізм, що створює ідеальний баланс натягу між внутрішньою і зовнішньою стороною взуття. Симетричний механізм гарантує чудову адаптацію під час кожного підіймання. Інноваційна кнопка, що додається до пряжки з моноволокна, у разі натискання підіймає пряжку для полегшення регулювання.
Techno-3 Push встановлюється по всій довжині взуття, пристосовуючи верхню частину форми ноги для індивідуального припасування. Відомі, надійні та змінні механізми SIDI покращені за допомогою абсолютно нового запатентованого матеріалу SIDI Wire. Як і багато дрібних деталей SIDI, пряжка Techno-3 PUSH справна та замінна. Його можна відрегулювати під час їзди завдяки інноваційній кнопці, яку можна натиснути, щоб підняти пряжку та полегшити регулювання.
Adjustable Heel Retention Device зміцнює верхню частину чашки п'яти та покращує посадку, надійно закриваючи задню частину взуття навколо п'яти спортсмена. Пристрій фіксації п'яти затягує верхню частину чашки п'яти, щоб п'ята не зіслизнула під час крутих сходжень або спринтів. Кожну сторону п'яти можна відрегулювати незалежно для ідеального припасування. Для використання регулювань покрутіть гвинт у напрямку знака +, щоб затягнути пристрій кріплення п'яти, і в напрямку знака -, щоб відпустити його. Легка вага, простий у використанні та замінний.
Vent Carbon Sole має легкий змінний елемент п'яти для покращення прохідності в поліуретані та змінну інтегровану накладку на носок/вентиляційну кришку. Ключовими перевагами Vent Carbon Sole є не лише чудове передавання потужності завдяки легкій вазі та жорсткості, але й комфорт за теплої погоди. Vent Carbon Sole розроблений з убудованими вентиляційними та повітряними каналами для відведення тепла та повітряного потоку. Вентиляційні отвори можуть бути відкритими або закритими для комфорту на всі 4 сезони. Vent Carbon Sole виготовляється вручну тільки з вуглецевого волокна з візерунком плетіння, орієнтованим під протилежними кутами, що максимізують жорсткість, водночас допускаючи невеликий рівень контрольованого вигину в зоні носка. Цей ретельно розроблений біомеханічний згин знімає навантаження на сухожилля і сприяє циркуляції крові вашої стопи. Vent Carbon Sole має стандартну схему свердління з 3 отворами, надруковану 10-міліметрову шкалу вирівнювання бокового та переднього/заднього шипів, а також Look Memory Eyelet® для легкого вирівнювання і заміни шипа. Для тріатлону вентиляція слугує відведенням води та вологи, неабияк покращуючи комфорт стопи після мокрого переходу. Характеристики Велотуфлі Шосе Sidi Wire 2 Carbon 42 Matt Black (CWIRE2CMATTB42) Розмір
  • 42
Сезон
  • Осінньо-весняні
Вид
  • Унісекс
Матеріал верху
  • Microfibra Tech Pro
Призначення
  • Шосейні велосипеди
Матеріал підошви
  • Карбон
Колір
  • Black
Вид взуття
  • Велотуфлі
Тип застібки
  • Tecno
Вага, кг
  • 0.825
Sidi
p335972911
chat Комментарии (0)
Еще нет отзывов.