Велотуфлі МТБ Sidi Dragon 5 SRS Mega 44 Matt Black (CDRAG5CCMMATT44)

9 610 грн
С НДС
Велотуфлі МТБ Sidi Dragon 5 SRS Mega 44 Matt Black (CDRAG5CCMMATT44) Взуття для велосипедистів-початківців. Жорстка карбонова підошва зі змінними аксесуарами та замками Techno-3 push дасть змогу відчути переваги контактного взуття Sidi.
Количество

Велотуфлі МТБ Sidi Dragon 5 SRS Mega 44 Matt Black (CDRAG5CCMMATT44)Взуття для велосипедистів-початківців. Жорстка карбонова підошва зі змінними аксесуарами та замками Techno-3 push дасть змогу відчути переваги контактного взуття Sidi.
Особливості:
Microfibra Tech Pro: тканина із запатентованих поліуретанових мікроволокон, що виробляється в Італії. Це високотехнологічний і прогресивний матеріал, що застосовується сьогодні для вироблення веловзуття. Microfibra Tech Pro робить взуття неперевершено зносостійким, легким і водовідштовхувальним. Матеріал сертифікований, не містить шкідливих речовин і відповідає екологічним нормам.
Soft Instep Closure System являє собою широкий анатомічно вигнутий ремінь у поєднанні з м'якою термоформованою прокладкою з EVA, яка рівномірно розподіляє тиск на ногу. Soft Instep Closure System регулюється з обох боків, щоб ідеально центрувати подушку EVA на високому або низькому підйомі. Виключає потребу використання подовжувача High Instep. Також є замінним аксесуаром.
Techno-3 Push встановлюється по всій довжині взуття, пристосовуючи верхню частину форми ноги для індивідуального припасування. Надійні та змінні механізми SIDI покращені за допомогою абсолютно нового запатентованого матеріалу SIDI Wire. Як і багато дрібних деталей SIDI, пряжка Techno-3 push справна та замінна. Його можна відрегулювати під час їзди завдяки інноваційній кнопці, яку можна натиснути, щоб підняти пряжку та полегшити регулювання. Щоб підняти пряжку та полегшити регулювання.
High Security Velcro — вбудовані фіксувальні полімерні зубці, які зчіплюються один з одним під час застібання ременя. Ця функція робить застібання безпечнішим, і ремінь стає нерухомим.
П'яткова чаша Sidi: посилена п'ята фіксує ногу в оптимальному положенні й уникає деформації взуття за екстремального навантаження або тривалого тиску.
Mega Last: на 4 мм ширше по гомілковостопному суглобу, великий обвід, високий підйом і широка п'ята.
1999 року компанія SIDI вчинила революцію в дизайні взуття для гірських велосипедів, використовуючи систему заміни підошви (SRS), завдяки чому гірські велосипедисти замінили найстійкішу проти зношування частину взуття — підошву MTB SRS Карбон Composite. Підошва складається з чотирьох вставок із різзю, які легко знімаються і замінюються. Крім того, можна встановити додатковий захист ніг, використовуючи ті самі гвинти, що й у вставках. Протекторні панелі та гвинти SRS доступні як запасні частини. Він сумісний із шипами. Характеристики Велотуфлі МТБ Sidi Dragon 5 SRS Mega 44 Matt Black (CDRAG5CCMMATT44) Розмір
  • 44
Сезон
  • Осінньо-весняні
Вид
  • Унісекс
Матеріал верху
  • Microfibra Tech Pro
Призначення
  • Гірські велосипеди (MTB)
Матеріал підошви
  • Карбон
Колір
  • Black
Вид взуття
  • Велотуфлі
Тип застібки
  • Tecno
Вага, кг
  • 0.975
Sidi
p335965789
chat Комментарии (0)
Еще нет отзывов.