Список товаров бренда Power

Велорукавички 5013 Зелені M

297 грн
Велорукавички 5013 Зелені M Призначення: Велорукавички PowerPlay 5013 B призначені для катання на велосипеді. Опис: Велорукавички PowerPlay 5013 захистять Ваші руки від дрібних травм і забезпечать максимальний комфорт під час велосипедних прогулянок.

Велорукавички 5013 Чорно-жовті M

297 грн
Велорукавички 5013 Чорно-жовті M Призначення: Велорукавички PowerPlay 5013 призначені для катання на велосипеді. Опис: Велорукавички PowerPlay 5013 захистять Ваші руки від дрібних травм і забезпечать максимальний комфорт під час велосипедних прогулянок.

Велорукавички 5023 Рожеві XS

288 грн
Велорукавички 5023 Рожеві XS Призначення: Жіночі велорукавички PowerPlay 5023 призначені для катання на велосипеді. Опис: Велорукавички PowerPlay 5023 розроблені для жінок, які шукають нові тенденції і цінують комфорт під час велосипедних прогулянок.

Велорукавички 5295 Сірі XS

288 грн
Велорукавички 5295 Сірі XS Велорукавички PowerPlay 5295 Сірі XS Призначення: Жіночі велорукавички PowerPlay 5295 призначені для катання на велосипеді. Опис: Велорукавички PowerPlay 5295 розроблені для жінок, які шукають нові тенденції і цінують комфорт під час велосипедних прогулянок.

Велорукавички 6566 Сині L

405 грн
Велорукавички 6566 Сині L Призначення: Велорукавички PowerPlay 6566 призначені для катання на велосипеді. Опис: Інноваційний прорив у велорукавичках Міцна долоня з Амара з силіконовим малюнком Фактурна еластична сітчаста і повітропроникна тканина на тильній частині для комфорту Міцна долоня з подвійним оверлогом М'яка підкладка з сегментуванням і силіконовим малюнком Неопреновий манжет з перфорацією фіксує суглоб у правильній позиції Силіконовий малюнок на пальцях і долоні для оптимального хвату На тильній частині – вставка з м'якої махрової тканини, яка поглинає вологу Характеристики Велорукавички 6566 Сині L Розмір L Колір Blue Кількість в упаковці, шт 2

Велорукавички 6566 Сині M

405 грн
Велорукавички 6566 Сині M Призначення: Велорукавички PowerPlay 6566 призначені для катання на велосипеді. Опис: Інноваційний прорив у велорукавичках Міцна долоня з Амара з силіконовим малюнком Фактурна еластична сітчаста і повітропроникна тканина на тильній частині для комфорту Міцна долоня з подвійним оверлогом М'яка підкладка з сегментуванням і силіконовим малюнком Неопреновий манжет з перфорацією фіксує суглоб у правильній позиції Силіконовий малюнок на пальцях і долоні для оптимального хвату На тильній частині – вставка з м'якої махрової тканини, яка поглинає вологу Характеристики Велорукавички 6566 Сині M Розмір M Колір Blue Кількість в упаковці, шт 2

Велорукавички 6566 Сині XL

405 грн
Велорукавички 6566 Сині XL Призначення: Велорукавички PowerPlay 6566 призначені для катання на велосипеді. Опис: Інноваційний прорив у велорукавичках Міцна долоня з Амара з силіконовим малюнком Фактурна еластична сітчаста і повітропроникна тканина на тильній частині для комфорту Міцна долоня з подвійним оверлогом М'яка підкладка з сегментуванням і силіконовим малюнком Неопреновий манжет з перфорацією фіксує суглоб у правильній позиції Силіконовий малюнок на пальцях і долоні для оптимального хвату На тильній частині – вставка з м'якої махрової тканини, яка поглинає вологу.

Велорукавички 6566 Сині XXL

405 грн
Велорукавички 6566 Сині XXL Призначення: Велорукавички PowerPlay 6566 призначені для катання на велосипеді. Опис: Інноваційний прорив у велорукавичках Міцна долоня з Амара з силіконовим малюнком Фактурна еластична сітчаста і повітропроникна тканина на тильній частині для комфорту Міцна долоня з подвійним оверлогом М'яка підкладка з сегментуванням і силіконовим малюнком Неопреновий манжет з перфорацією фіксує суглоб у правильній позиції Силіконовий малюнок на пальцях і долоні для оптимального хвату На тильній частині – вставка з м'якої махрової тканини, яка поглинає вологу Характеристики Велорукавички 6566 Сині XXL Розмір XXL Колір Blue Кількість в упаковці, шт 2

Велорукавички 6598 Чорні M

432 грн
Велорукавички 6598 Чорні M Призначення: Велорукавички PowerPlay 6598 призначені для катання на велосипеді. Опис: Інноваційний прорив у велорукавичках Міцна долоня з Амара з силіконовим малюнком Фактурна еластична сітчаста і повітропроникна тканина на тильній частині для комфорту Міцна долоня з подвійним оверлогом М'яка підкладка з сегментуванням і силіконовим малюнком Неопреновий манжет з перфорацією фіксує суглоб у правильній позиції Силіконовий малюнок на пальцях і долоні для оптимального хвату На тильній частині – вставка з м'якої махрової тканини, яка поглинає вологу Характеристики Велорукавички 6598 Чорні M Розмір M Колір Black Кількість в упаковці, шт 2

Велорукавички Power Білі 2XS

189 грн
Велорукавички Power Білі 2XS Велорукавички PowerPlay 001 D Білі 2XS Призначення: Дитячі велорукавички PowerPlay 001 призначені для захисту долонь при катанні на велосипеді, скейті, роликових ковзанах, пеніборді та інших. Опис: Міцна долоня з силіконовим малюнком гарантує контроль при управлінні.