Список товаров бренда Toni Sailer

Горнолыжная куртка Toni Sailer ELIO...

26 999 грн
Горнолыжная куртка Toni Sailer ELIO TWOTONE 2022 Чоловіча куртка для зимових видів спорту. Дизайнери та технологи компанії Toni Sailer представляють стильну та технологічну модель колекції ELIO TWOTONE. Це легка, комфортна куртка для катання та щоденного носіння. Виконана з еластичного матеріалу Premium Light 4-Way Stretch, який тягнеться в чотирьох напрямках, забезпечуючи максимальний комфорт під час активностей. Використана інноваційна теплоізоляція SORONA Fiberballs високотехнологічний легкий утеплювач з високими проводними властивостями.

Горнолыжная куртка Toni Sailer MAVIE...

40 499 грн
Горнолыжная куртка Toni Sailer MAVIE 2022 Жіноча куртка для зимових видів спорту. Toni Sailer предсталвяє спортивні куртки, виконані з найінноваційніших матеріалів, поєднуючи високу функціональність та всі тенденції сучасної моди. MAVIE вишукана та елегантна модель, яка має весь набір технічних характеристик, необхідних на схилі. Виконана з матеріалу Premium 4-way stretch, який чудово тягнеться. Спеціальна обробка тканини, абсолютно герметичні шви та блискавки забезпечують водонепроникність та паропроникність з показниками 20 000 мм/20 000 г/м/24 г.

Горнолыжные перчатки Toni Sailer ALEK

4 499 грн
Горнолыжные перчатки Toni Sailer ALEK Жіночі рукавички для зимових видів спорту. Модель Alek - спортивні та елегантні жіночі рукавички. Відрізняються стильним поєднанням двох високоякісних матеріалів: ексклюзивного Premium 4-Way Stretch та спеціально обробленої натуральної шкіри. Захист від негоди забезпечує водонепроникна мембрана Z-Liner. Ергономічний крій.

Горнолыжные перчатки Toni Sailer DANE

5 399 грн
Горнолыжные перчатки Toni Sailer DANE Чоловічі рукавички для зимових видів спорту. Респектабельна модель DANE це якість, стиль та комфорт. Виконані з комбінації двох матеріалів: 100% овечої шкіри та високоякісного штучного матеріалу 4-Way Stretch Material. Проміжна мембрана Z-Liner та спеціальна DWR-обробка надійно захищають від атмосферних впливів. Внутрішня підкладка з флісу відводить вологу, швидко сохне та зберігає тепло, що так важливо під час активностей.

Горнолыжные штаны Toni Sailer NICK

17 999 грн
Горнолыжные штаны Toni Sailer NICK Чоловічі штани для зимових видів спорту. Модель NICK багаторічний хіт колекції. Функціональність, максимальний комфорт та повний комплект технічних характеристик. Виконані з еластичного матеріалу Premium 4-Way Stretch, що не сковує рухи під час активностей. Кожен шов герметично зварений, що разом із спеціальною обробкою DWR та водонепроникними блискавками забезпечує гідроізоляцію та повітропроникність з високими показниками: 20 000 мм/20 000 г/м /24 год.

Горнолыжные штаны Toni Sailer VICTORIA

15 299 грн
Горнолыжные штаны Toni Sailer VICTORIA Жіночі штани для зимових видів спорту. Модель VICTORIA це чудова посадка, елегантний спортивний дизайн та абсолютно всі технічні характеристики, які необхідні на схилі під час активностей. Виконані з еластичної та м'якої тканини 4-Way Premium Stretch із повністю герметичними швами. Гідроізоляція та повітропроникність з показниками 20000 мм/20000 г/м2/24 г, завдяки спеціальній обробці DWR. Наповнювач високоефективне волокно TS Insulation.

Шапка Toni Sailer CASANDRA FUR

4 499 грн
Шапка Toni Sailer CASANDRA FUR Жіноча шапка. Модель CASANDRA FUR - елегантна та практична шапка з ефектом ручної в'язки. Чудово зберігає тепло. Повітропроникна. Ергономічний крій.

Шапка Toni Sailer NIELAS

2 699 грн
Шапка Toni Sailer NIELAS Чоловіча шапка. Модель NIELAS - унівесальна двостороння шапка. Виконана з високоякісного напіввовняного трикотажу. Логотип Tons Sailer. Склад: 50% вовна, 50% акрил.