Список товаров бренда DexShell

Бахіли на велотуфлі Dexshell Light...

909 грн
Бахіли на велотуфлі Dexshell Light Weight Overshoes OS337S р.S Велосипедисти, які не хочуть відмовлятися від улюбленого виду транспорту з настанням холодів, потребують додаткової екіпіровці. У число таких предметів екіпіровки входять і захисні бахіли на велотуфлі.

Бахили велосипедні Dexshell OS337BOL...

1 207 грн
Бахили велосипедні Dexshell OS337BOL Light Weight Overshoes, розмір L /43-46, помаранчевий та чорний Утеплені бахіли для велосипедистів допоможуть зберегти ноги сухими навіть в непогожий день. Дощ або вогкість на вулиці – водовідштовхувальна серія не дасть вам промокнути і застудитися.

Бахили велосипедні Dexshell OS337BOLM...

1 207 грн
Бахили велосипедні Dexshell OS337BOLM Light Weight Overshoes, розмір M /39-42, помаранчевий та чорний Утеплені бахіли для велосипедистів допоможуть зберегти ноги сухими навіть в непогожий день. Дощ або вогкість на вулиці – водовідштовхувальна серія не дасть вам промокнути і застудитися.

Бахили велосипедні Dexshell OS337BOLS...

1 207 грн
Бахили велосипедні Dexshell OS337BOLS Light Weight Overshoes, розмір S /36-38, помаранчевий та чорний Утеплені бахіли для велосипедистів допоможуть зберегти ноги сухими навіть в непогожий день. Дощ або вогкість на вулиці – водовідштовхувальна серія не дасть вам промокнути і застудитися.

Бахили велосипедні Dexshell OS337BOXL...

1 207 грн
Бахили велосипедні Dexshell OS337BOXL Light Weight Overshoes, розмір XL /47-49, помаранчевий та чорний Утеплені бахіли для велосипедистів допоможуть зберегти ноги сухими навіть в непогожий день. Дощ або вогкість на вулиці – водовідштовхувальна серія не дасть вам промокнути і застудитися.

Бахили велосипедні Dexshell OS337HVYL...

1 207 грн
Бахили велосипедні Dexshell OS337HVYL Light Weight Overshoes, розмір L /43-46, жовтий та чорний Утеплені бахіли для велосипедистів допоможуть зберегти ноги сухими навіть в непогожий день. Дощ або вогкість на вулиці – водовідштовхувальна серія не дасть вам промокнути і застудитися.

Бахили велосипедні Dexshell OS337HVYM...

1 207 грн
Бахили велосипедні Dexshell OS337HVYM Light Weight Overshoes, розмір M /39-42, жовтий та чорний Утеплені бахіли для велосипедистів допоможуть зберегти ноги сухими навіть в непогожий день. Дощ або вогкість на вулиці – водовідштовхувальна серія не дасть вам промокнути і застудитися.

Бахили велосипедні Dexshell OS337HVYS...

1 207 грн
Бахили велосипедні Dexshell OS337HVYS Light Weight Overshoes, розмір S /36-38, жовтий та чорний Утеплені бахіли для велосипедистів допоможуть зберегти ноги сухими навіть в непогожий день. Дощ або вогкість на вулиці – водовідштовхувальна серія не дасть вам промокнути і застудитися.

Бахили велосипедні Dexshell...

1 207 грн
Бахили велосипедні Dexshell OS337HVYXL Light Weight Overshoes, розмір XL /47-49, жовтий та чорний Утеплені бахіли для велосипедистів допоможуть зберегти ноги сухими навіть в непогожий день. Дощ або вогкість на вулиці – водовідштовхувальна серія не дасть вам промокнути і застудитися.

Бахили велосипедні Dexshell OS337L...

1 207 грн
Бахили велосипедні Dexshell OS337L Light Weight Overshoes, розмір L /43-46, чорний та блакитний Велосипедисти, які не хочуть відмовлятися від улюбленого виду транспорту з настанням холодів, потребують додаткової екіпіровці. У число таких предметів екіпіровки входять і захисні бахіли на велотуфлі.

Бахили велосипедні Dexshell OS337M...

1 207 грн
Бахили велосипедні Dexshell OS337M Light Weight Overshoes, розмір M /39-42, чорний та блакитний Велосипедисти, які не хочуть відмовлятися від улюбленого виду транспорту з настанням холодів, потребують додаткової екіпіровці. У число таких предметів екіпіровки входять і захисні бахіли на велотуфлі.

Бахили велосипедні Dexshell OS337S...

1 161 грн
Бахили велосипедні Dexshell OS337S Light Weight Overshoes, розмір S /36-38, чорний та блакитний Велосипедисти, які не хочуть відмовлятися від улюбленого виду транспорту з настанням холодів, потребують додаткової екіпіровці. У число таких предметів екіпіровки входять і захисні бахіли на велотуфлі.