Список товаров бренда Assize

Велокомпьютер бездротовий ASSIZE AS-4000

63 600 грн
Велокомпьютер бездротовий ASSIZE AS-4000 Велокомпьютер, спідометр ASSIZE AS-4000 бездротової Бездротовий вологозахист, пилу, захист від снігу та бруду авто-включення, авто вимикання Комплектація ASSIZE AS- 4000: Батарейка в самому велокомп'ютер Батарейка в бездротовому датчику на вилку Кріплення на кермо Магніт з кріпленням на спицю Упаковка (блістер) Велокомпьютер, велоспідометр це додатковий аксесуар дозволяє відслідковувати не тільки вашу швидкість пересування а й масу інших цікавих і важливих параметрів. Велокомьютери і спідометри бувають провідні та без провідні, комп'ютери можуть також показувати: температуру навколишнього середовища, час, мати в функціоналі секундомір для установки особистих рекордів, масу інших корисних функцій які вам знадобляться.

Велокомпьютер бездротовий ASSIZE AS-6000

63 600 грн
Велокомпьютер бездротовий ASSIZE AS-6000 Велокомпьютер, спідометр ASSIZE AS-6000 бездротової Бездротовий вологозахист, пилу, захист від снігу та бруду авто-включення, авто вимикання Велокомпьютер, велоспідометр це додатковий аксесуар дозволяє відслідковувати не тільки вашу швидкість пересування а й масу інших цікавих і важливих параметрів. Велокомьютери і спідометри бувають провідні та без провідні, комп'ютери можуть також показувати: температуру навколишнього середовища, час, мати в функціоналі секундомір для установки особистих рекордів, масу інших корисних функцій які вам знадобляться.

Велокомпьютер бездротовий ASSIZE AS7000

69 000 грн
Велокомпьютер бездротовий ASSIZE AS7000 Велокомпьютер, спідометр ASSIZE AS-7000 бездротової Бездротовий вологозахист, пилу, захист від снігу та бруду авто-включення, авто вимикання Функції велокомпьютера ASSIZE AS-7000 (11 режимів): 1. поточна швидкість 2.

Велокомпьютер, спідометр ASSIZE AS -...

32 100 грн
Велокомпьютер, спідометр ASSIZE AS - 100 дротового (11 режимів) Велокомпьютер, спідометр ASSIZE AS - 100 дротового (11 режимів) Велокомпьютер, велоспідометр це додатковий аксесуар дозволяє відслідковувати не тільки вашу швидкість пересування а й масу інших цікавих і важливих параметрів. Велокомьютери і спідометри бувають провідні та без провідні, комп'ютери можуть також показувати: температуру навколишнього середовища, час, мати в функціоналі секундомір для установки особистих рекордів, масу інших корисних функцій які вам знадобляться.

Велокомпьютер, спідометр ASSIZE AS -...

32 100 грн
Велокомпьютер, спідометр ASSIZE AS - 401 дротового (11 режимів) Велокомпьютер, спідометр ASSIZE AS - 401 дротового (11 режимів) Велокомпьютер, велоспідометр це додатковий аксесуар дозволяє відслідковувати не тільки вашу швидкість пересування а й масу інших цікавих і важливих параметрів. Велокомьютери і спідометри бувають провідні та без провідні, комп'ютери можуть також показувати: температуру навколишнього середовища, час, мати в функціоналі секундомір для установки особистих рекордів, масу інших корисних функцій які вам знадобляться.

Велокомпьютер, спідометр ASSIZE AS -...

19 100 грн
Велокомпьютер, спідометр ASSIZE AS - 405 дротового (11 режимів) Велокомпьютер, спідометр ASSIZE AS - 405 дротового (11 режимів) Велокомпьютер, велоспідометр це додатковий аксесуар дозволяє відслідковувати не тільки вашу швидкість пересування а й масу інших цікавих і важливих параметрів. Велокомьютери і спідометри бувають провідні та без провідні, комп'ютери можуть також показувати: температуру навколишнього середовища, час, мати в функціоналі секундомір для установки особистих рекордів, масу інших корисних функцій які вам знадобляться.

Велокомпьютер, спідометр ASSIZE AS -...

32 100 грн
Велокомпьютер, спідометр ASSIZE AS - 408 дротового (8 режимів) Велокомпьютер, спідометр ASSIZE AS - 408 дротового (8 режимів) Велокомпьютер, велоспідометр це додатковий аксесуар дозволяє відслідковувати не тільки вашу швидкість пересування а й масу інших цікавих і важливих параметрів. Велокомьютери і спідометри бувають провідні та без провідні, комп'ютери можуть також показувати: температуру навколишнього середовища, час, мати в функціоналі секундомір для установки особистих рекордів, масу інших корисних функцій які вам знадобляться.

Велокомпьютер, спідометр ASSIZE AS -...

32 100 грн
Велокомпьютер, спідометр ASSIZE AS - 411 дротового (11 режимів) Велокомпьютер, спідометр ASSIZE AS - 411 дротового (11 режимів) Велокомпьютер «AS-411» має наступні додаткові функції: 1.Режим SCAN, що дозволяє послідовно переглядати всі дані. 2.Автоматіческое відключення живлення через 2 хвилини після зупинки для продовження терміну служби батареї.

Велокомпьютер, спідометр ASSIZE AS...

32 100 грн
Велокомпьютер, спідометр ASSIZE AS 300 дротового (11 режимів) Велокомпьютер, спідометр ASSIZE AS-300 провідний (11 режимів) Велокомпьютер, велоспідометр це додатковий аксесуар дозволяє відслідковувати не тільки вашу швидкість пересування а й масу інших цікавих і важливих параметрів. Велокомьютери і спідометри бувають провідні та без провідні, комп'ютери можуть також показувати: температуру навколишнього середовища, час, мати в функціоналі секундомір для установки особистих рекордів, масу інших корисних функцій які вам знадобляться.