Список товаров бренда Muc-Off

Олія для ланцюга MUC-OFF C3 WET...

56 000 грн
Олія для ланцюга MUC-OFF C3 WET CERAMIC 50ml (MC.869) Олія для ланцюга Muc-Off C3 CERAMIC вироблена за інноваційною рецептурою з використанням нітриду бору та фтор полімерів для забезпечення ультранизького трення для кінцевої ефективності системи приводу двигуна, високої продуктивності та довговічності. Це його унікальне керамічне покриття, яке забезпечує неймовірну міцність та продуктивність на довгі відстань для всіх велосипедів.

Олія для ланцюга MUC-OFF E-bike DRY...

36 000 грн
Олія для ланцюга MUC-OFF E-bike DRY 50ml (MC.1104) Мастило Muc-Off eBike Dry Lube являє собою запатентований керамічний склад, що містить цільні з'єднання нітриду бору для низького тренування в сухих та жарких умовах. Насичений унікальним змащує пакетом eBike, який дозволяє витримувати навантаження з більш високим крутним моментом трансмісії електровелосипеда.

Піна для чищення каски MUC-OFF FRESH...

40 000 грн
Піна для чищення каски MUC-OFF FRESH 400ml (MC.199) Піна для чищення каски MUC-OFF FRESH - це високоефективний, простий у використанні пінний очистник, який ідеально підходить для велошоломів або будь-якого іншого м'якого матеріалу, що вступає в контакт зі спортсменом. Foam Fresh має миттєве спінення, яке м'яко прибирає грязь від поверхні, залишаючи свіжий аромат Citric Burst.

​Мастило ланцюга Muc-Off C3 Wet...

85 000 грн
​Мастило ланцюга Muc-Off C3 Wet Ceramic 120 мл Мастило ланцюга Muc-Off C3 Wet Ceramic 120 ml Преміальна велосипедна мастило Muc-Off C3 Wet Ceramic спеціально створена для чудової роботи на великих відстанях у вологих і брудних умовах. Мастило для ланцюга Muc-Off C3 Wet Ceramiv 120 мл з унікальним керамічним покриттям забезпечує неймовірну стійкість і тривалу роботу на всіх велосипедних ланцюгах.

​Мастило ланцюга Muc-Off C3 Wet...

55 000 грн
​Мастило ланцюга Muc-Off C3 Wet Ceramic 50 мл Мастило ланцюга Muc-Off C3 Wet Ceramic 50 ml Преміальна велосипедна мастило Muc-Off C3 Wet Ceramic спеціально створена для чудової роботи на великих відстанях у вологих і брудних умовах. Мастило для ланцюга Muc-Off C3 Wet Ceramiv 50 мл з унікальним керамічним покриттям забезпечує неймовірну стійкість і тривалу роботу на всіх велосипедних ланцюгах.