Список товаров бренда Medano

Велосипед Medano Artist Blue White 26 '

22 320 грн
Велосипед Medano Artist Blue White 26 ' Чи знайоме вам те прекрасне почуття, коли ви берете свій велосипед і разом зі своїми друзями їдете просто вперед? Ви не плануєте маршрут, ви не дбаєте про пробки.

Велосипед Medano Artist Blue Wood 26 '

22 320 грн
Велосипед Medano Artist Blue Wood 26 ' Чи знайоме вам те прекрасне почуття, коли ви берете свій велосипед і разом зі своїми друзями їдете просто вперед? Ви не плануєте маршрут, ви не дбаєте про пробки.

Велосипед Medano Artist Harry 26'

22 320 грн
Велосипед Medano Artist Harry 26' Чи знайоме вам те прекрасне почуття, коли ви берете свій велосипед і разом зі своїми друзями зібралися просто вперед? Ви не плануєте маршрут, ви не дбаєте про пробки.

Велосипед Medano Artist Mint Graphite...

22 320 грн
Велосипед Medano Artist Mint Graphite 26 ' Чи знайоме вам те прекрасне почуття, коли ви берете свій велосипед і разом зі своїми друзями їдете просто вперед? Ви не плануєте маршрут, ви не дбаєте про пробки.

Велосипед Medano Artist Special...

22 320 грн
Велосипед Medano Artist Special Edition 26' Чи знайоме вам те прекрасне почуття, коли ви берете свій велосипед і разом зі своїми друзями зібралися просто вперед? Ви не плануєте маршрут, ви не дбаєте про пробки.

Велосипед Medano Tattoo Artist 24'

15 120 грн
Велосипед Medano Tattoo Artist 24' Чи знайоме вам те прекрасне почуття, коли ви берете свій велосипед і разом зі своїми друзями зібралися просто вперед? Ви не плануєте маршрут, ви не дбаєте про пробки.