Список товаров бренда Birzman

Кріплення для фляги Birzman Bottle...

333 грн
Кріплення для фляги Birzman Bottle Cage White (BM10-PO-NBC-01-W) Підфляжник німецької компанії Birzman виготовлений зі спеціального міцного та легкого пластику. Підфляжник ергономічний — з нього легко діставати флягу, що надійно та міцно в ньому сидить.

Кріплення для фляги Birzman Uncage...

333 грн
Кріплення для фляги Birzman Uncage Bottle Cage Чорне (BM17-UNCAGE) Кріплення виготовлене зі спеціального легкого та міцного полімеру. Кріплення ергономічне — з нього легко діставати флягу, яка надійно та міцно в ньому сидить.

Кріплення для фляги Birzman Uncage...

389 грн
Кріплення для фляги Birzman Uncage Side Draw Bottle Cage Чорне (BM17-UNCAGE-SIDE) Кріплення виготовлене зі спеціального легкого та міцного полімеру. Кріплення ергономічне — з нього легко діставати флягу, яка надійно та міцно в ньому сидить.

Кріплення для фляги Birzman Карбон...

887 грн
Кріплення для фляги Birzman Карбон Чорно-біле (BM10-PO-CBC-02) Монококова конструкція вироблена повністю з вуглеволокна. Підфляжник ергономічний — з нього легко діставати флягу, яка надійно та міцно в ньому сидить.

Фляга Birzman 600 мл Чорна...

133 грн
Фляга Birzman 600 мл Чорна (BM11-AC-WB02-K) Найвища якість спеціалізованої пляшки для води німецької компанії Birzman . Особливості: Пилозахисний клапан Легка вага Об'єм: 600 мл Характеристики Фляга Birzman 600 мл Чорна (BM11-AC-WB02-K) Тип Фляги Матеріал Харчовий пластик Обсяг/Об'єм 0.6 л Вага 30 г Додаткові характеристики 8 x 8 x 21 см Колір Чорний Вага, кг 30 Країна-виробник товару Китай (Тайвань) Габарити упаковки 9 x 9 x 22 см Країна реєстрації бренду Німеччина

Фляга Birzman 600мл, черная

95 грн
Фляга Birzman 600мл, черная Качественная фляга для воды от Birzman выполнена из пищевого полиэтилена: не токсичен и не влияет на вкус жидкости. Малый вес и специальная крышка препятствуют попаданию пыли внутрь.

Фляга Birzman BottleCleat 650 мл Біла...

376 грн
Фляга Birzman BottleCleat 650 мл Біла (BM17-BOTTLE-CLEAT-W) Запатентоване кріплення для фляги забезпечує надійність її кріплення до рами навіть у разі сильної тряски. Така система спрощує та прискорює процес кріплення та від'єднання фляги, що особливо важливо для перегонників ендуро та власників маленьких рам.

Фляга Birzman BottleCleat біла, 650мл...

229 грн
Фляга Birzman BottleCleat біла, 650мл (AS-3656) Фляга Birzman Bottle Cleat – якісна велосипедна фляга з незвичайним підходом. Завдяки запатентованому запирающему механізму з зажимом, який полегшує доступ до пляшки і її утримання під час поїздок, Bottle Cleat являє собою ергономічне рішення, що зберігає компактність рами.

Фляга Birzman BottleCleat біла, 650мл...

245 грн
Фляга Birzman BottleCleat біла, 650мл (BM17-BOTTLE-CLEAT-W) Запатентований кріплення для фляги забезпечує надійність її кріплення до рами навіть при сильній трясці. Така система спрощує і прискорює процес кріплення і від'єднання фляги, що особливо важливо для гонщиків ендуро і власників маленьких рам.

Фляга Birzman BottleCleat с...

254 грн
Фляга Birzman BottleCleat с креплением, 650мл Фляга Birzman Bottle Cleat – качественная велосипедная фляга с необычным подходом. Благодаря запатентованному запирающему механизму с зажимом, который облегчает доступ к бутылке и ее удержание во время поездок, Bottle Cleat представляет собой эргономичное решение, сохраняющее компактность рамы.