Список товаров бренда Northwave

Бахили велосипедні водовідбивні...

855 грн
Бахили велосипедні водовідбивні Northwave Acqua MTB неонові жовті М (EU 38-40) Бахили велосипедні водовідбивні Northwave Acqua MTB неонові жовті М (EU 38-40) Аеродинамічні MTB бахіли, які забезпечують вашим ногам якісний захист від дощу. Для запобігання попаданню води шви були проклеєні.

Бахили велосипедні водовідбивні...

855 грн
Бахили велосипедні водовідбивні Northwave Acqua MTB чорні М (EU 38-40) Бахили велосипедні водовідбивні Northwave Acqua MTB чорні М (EU 38-40) Аеродинамічні MTB бахіли, які забезпечують вашим ногам якісний захист від дощу. Для запобігання попаданню води шви були проклеєні.

Велобахіли зимові неопренові...

585 грн
Велобахіли зимові неопренові Northwave Neoprene High неонові жовті S Велобахіли зимові неопренові Northwave Neoprene High Тримайте свої ноги в теплі і комфорті в будь-яку погоду з бахилами Northwave Neoprene High. Всі шви герметичні, більше ніякого протікання.

Велобахіли зимові неопренові...

585 грн
Велобахіли зимові неопренові Northwave Sonic High неонові жовті S Велобахіли зимові неопренові Northwave Sonic High неонові жовті S Бахіли Northwave Sonic High - це функціональний предмет гардероба кожного велосипедиста, який створений з хлоропреновий гуми - водовідштовхувального матеріалу, який також є хорошим ізолятором. Призначений для використання в холодні демісезонні періоди року, особливо взимку.

Велобахилы водоотражающие Northwave...

675 грн
Велобахилы водоотражающие Northwave Acqua MTB чорні М Бахіли Northwave Acqua MTB чорні М Аеродинамічні MTB бахіли, які забезпечують вашим ногам якісний захист від дощу. Для запобігання попадання води, були проклеєні шви.

Велобахилы зимові неопренові...

585 грн
Велобахилы зимові неопренові Northwave Neoprene High чорні М Велобахилы зимові неопренові Northwave Neoprene High Тримайте ноги в теплі і комфорті в будь-яку погоду з бахілами Northwave Neoprene High. Всі шви герметичні, більше ніякого протікання.

Велобахилы зимові неопренові...

675 грн
Велобахилы зимові неопренові Northwave Sonic High чорне-червоні L Велобахилы зимові неопренові Northwave Sonic High чорне-червоні L Бахіли Northwave Sonic High - це високофункціональний предмет гардеробу кожного велосипедиста, який створений з хлоропреновой гуми - водовідштовхувального матеріалу, який також є хорошим ізолятором. Призначений для використання в холодні демісезонні періоди року, особливо взимку.

Велобахилы неопренові Northwave New...

428 грн
Велобахилы неопренові Northwave New Husky EU 35-37 Бахіли неопренові Northwave New Husky Бахіли Northwave 'New Husky' покликані запропонувати додатковий комфорт і тепло. Виготовлені з хлоропренового каучуку для забезпечення оптимальної водовідштовхувальним ізоляції.

Велоперчатки NORTHWAVE C89122007...

552 грн
Велоперчатки NORTHWAVE C89122007 BLACK-WHITE M Велосипедні рукавички Northwave з короткими пальцями розроблені спеціально для маунтинбайку, дозволяють впевнено триматися за гріпси керма, не побоюючись, що руки зісковзнуть. Долоня з PU шкіри з перфорацією для кращої вентиляції і вставками GEL pad .

Велоперчатки NORTHWAVE C89122008...

552 грн
Велоперчатки NORTHWAVE C89122008 BLACK-BLUE L Велоперчатки Northwave DUMPER FULL GLOVES MTB/Gel розроблені спеціально для маунтинбайку: захищають долоні від мозолів і потертостей, дозволяють впевнено триматися за гріпси керма, не побоюючись, що руки зісковзнуть. Сітчасті вставки між пальців.

Велоперчатки NORTHWAVE C89122008...

552 грн
Велоперчатки NORTHWAVE C89122008 Black-Green L Велоперчатки Northwave DUMPER FULL GLOVES MTB/Gel розроблені спеціально для маунтинбайку: захищають долоні від мозолів і потертостей, дозволяють впевнено триматися за гріпси керма, не побоюючись, що руки зісковзнуть. Сітчасті вставки між пальців.