Список товаров бренда Rogtyo

Велоперчатки Rogtoy XL Blue (6575376514)

233 грн
Велоперчатки Rogtoy XL Blue (6575376514) Рукавички Rogtoy інноваційний прорив у велосипедних рукавичках. особливості: Довговічна долоня з амара з силіконовим малюнком Легка, поглинаюча волога, високо-еластична тильна частина для оптимального комфорту Перфорація для потоку повітря та зменшення липкості Гелеві подушки найвищої якості для погашення вібрації Силіконовий малюнок на долоні для оптимального хвату Тильна частина має вставку з м'якої та поглинаючої вологу махрової тканини.

Велоперчатки Rogtyo з гелевими...

296 грн
Велоперчатки Rogtyo з гелевими вставками L Black (74050548) Рукавички Rogtoy інноваційний прорив у велосипедних рукавичках. особливості: Довговічна долоня з амара з силіконовим малюнком Сенсорні пальці (вказівний та великий) для зручності користування телефоном Легка, поглинаюча волога, високо-еластична тильна частина для оптимального комфорту Перфорація для потоку повітря та зменшення липкості Гелеві подушки найвищої якості для погашення вібрації Силіконовий малюнок на долоні для оптимального хвату Тильна частина має вставку з м'якої та поглинаючої вологу махрової тканини.

Велоперчатки Rogtyo з гелевими...

296 грн
Велоперчатки Rogtyo з гелевими вставками M Black (69050548) Рукавички Rogtoy інноваційний прорив у велосипедних рукавичках. особливості: Довговічна долоня з амара з силіконовим малюнком Сенсорні пальці (вказівний та великий) для зручності користування телефоном Легка, поглинаюча волога, високо-еластична тильна частина для оптимального комфорту Перфорація для потоку повітря та зменшення липкості Гелеві подушки найвищої якості для погашення вібрації Силіконовий малюнок на долоні для оптимального хвату Тильна частина має вставку з м'якої та поглинаючої вологу махрової тканини.

Велоперчатки Rogtyo з гелевими...

296 грн
Велоперчатки Rogtyo з гелевими вставками XL Black (33050548) Рукавички Rogtoy інноваційний прорив у велосипедних рукавичках. особливості: Довговічна долоня з амара з силіконовим малюнком Сенсорні пальці (вказівний та великий) для зручності користування телефоном Легка, поглинаюча волога, високо-еластична тильна частина для оптимального комфорту Перфорація для потоку повітря та зменшення липкості Гелеві подушки найвищої якості для погашення вібрації Силіконовий малюнок на долоні для оптимального хвату Тильна частина має вставку з м'якої та поглинаючої вологу махрової тканини.

Велоперчатки без пальців Rogtoy L...

215 грн
Велоперчатки без пальців Rogtoy L Black (635376514) Рукавички Rogtoy інноваційний прорив у велосипедних рукавичках. особливості: Довговічна долоня з амара малюнком Легка, поглинаюча волога, високо-еластична тильна частина для оптимального комфорту Перфорація для потоку повітря та зменшення липкості4 Тильна частина має вставку з м'якої та поглинаючої вологу махрової тканини.

Велоперчатки без пальців Rogtoy L...

215 грн
Велоперчатки без пальців Rogtoy L Blue (6331544) Рукавички Rogtoy інноваційний прорив у велосипедних рукавичках. особливості: Довговічна долоня з амара малюнком Легка, поглинаюча волога, високо-еластична тильна частина для оптимального комфорту Перфорація для потоку повітря та зменшення липкості4 Тильна частина має вставку з м'якої та поглинаючої вологу махрової тканини.

Велоперчатки без пальців Rogtoy ХL...

233 грн
Велоперчатки без пальців Rogtoy ХL Black (6546514) Рукавички Rogtoy інноваційний прорив у велосипедних рукавичках. особливості: Довговічна долоня з амара з силіконовим малюнком Легка, поглинаюча волога, високо-еластична тильна частина для оптимального комфорту Перфорація для потоку повітря та зменшення липкості Гелеві подушки найвищої якості для погашення вібрації Силіконовий малюнок на долоні для оптимального хвату Тильна частина має вставку з м'якої та поглинаючої вологу махрової тканини.