Список товаров бренда Triple Eight

Фляга велосипедна TRIPLE EIGHT ICON...

198 грн
Фляга велосипедна TRIPLE EIGHT ICON 750 мл зелена Фляга велосипедна TRIPLE EIGHT ICON 750 мл зелена Виготовлена в Європі пляшка TRIPLE EIGHT ICON, поряд зі зручною м'якою кришкою для пиття та високоякісними матеріалами, також має великий різьбовий отвір для легкого наповнення та очищення. Характеристики продукту: Зручний м'який сосок для пиття Великий різьбовий отвір для оптимального наповнення Підходить для посудомийних машин до 50 градусів за Цельсієм.

Фляга велосипедна TRIPLE EIGHT ICON...

198 грн
Фляга велосипедна TRIPLE EIGHT ICON 750 мл синя Фляга велосипедна TRIPLE EIGHT ICON 750 мл синя Виготовлена в Європі пляшка TRIPLE EIGHT ICON, поряд зі зручною м'якою кришкою для пиття та високоякісними матеріалами, також має великий різьбовий отвір для легкого наповнення та очищення. Характеристики продукту: Зручний м'який сосок для пиття Великий різьбовий отвір для оптимального наповнення Підходить для посудомийних машин до 50 градусів за Цельсієм.

Фляга велосипедна TRIPLE EIGHT ICON...

198 грн
Фляга велосипедна TRIPLE EIGHT ICON 750 мл червона Фляга велосипедна TRIPLE EIGHT ICON 750 мл червона Виготовлена в Європі пляшка TRIPLE EIGHT ICON, поряд зі зручною м'якою кришкою для пиття та високоякісними матеріалами, також має великий різьбовий отвір для легкого наповнення та очищення. Характеристики продукту: Зручний м'який сосок для пиття Великий різьбовий отвір для оптимального наповнення Підходить для посудомийних машин до 50 градусів за Цельсієм.

Фляга велосипедна TRIPLE EIGHT ICON...

198 грн
Фляга велосипедна TRIPLE EIGHT ICON 750 мл чорна Фляга велосипедна TRIPLE EIGHT ICON 750 мл чорна Виготовлена в Європі пляшка TRIPLE EIGHT ICON, поряд зі зручною м'якою кришкою для пиття та високоякісними матеріалами, також має великий різьбовий отвір для легкого наповнення та очищення. Характеристики продукту: Зручний м'який сосок для пиття Великий різьбовий отвір для оптимального наповнення Підходить для посудомийних машин до 50 градусів за Цельсієм.