Список товаров бренда Hirzl

Велоперчатки Hirzl GRIPPP Comfort SF...

1 332 грн
Велоперчатки Hirzl GRIPPP Comfort SF S без пальців чорні/білі Комфортні велосипедні рукавички преміум класу швейцарської фірми HIRZL Ідеально підходять для їзди на шосейних і гірських велосипедах, електровелосипеди. Завдяки продуманому дизайну, шкіри кенгуру, що пройшла спеціальну обробку, наявності гелевих подушечок в області долоні руки не втомлюються навіть при тривалій їзді.

Велоперчатки Hirzl GRIPPP Comfort SF...

1 332 грн
Велоперчатки Hirzl GRIPPP Comfort SF XL без пальців чорні/білі Комфортні велосипедні рукавички преміум класу швейцарської фірми HIRZL Ідеально підходять для їзди на шосейних і гірських велосипедах, електровелосипеди. Завдяки продуманому дизайну, шкіри кенгуру, що пройшла спеціальну обробку, наявності гелевих подушечок в області долоні руки не втомлюються навіть при тривалій їзді.

Велоперчатки Hirzl GRIPPP Comfort SF...

1 548 грн
Велоперчатки Hirzl GRIPPP Comfort SF XL чорні/білі Комфортні велосипедні рукавички преміум класу швейцарської фірми HIRZL Ідеально підходять для їзди на шосейних і гірських велосипедах, електровелосипеди. Завдяки продуманому дизайну, шкіри кенгуру, що пройшла спеціальну обробку, наявності гелевих подушечок в області долоні руки не втомлюються навіть при тривалій їзді.

Велоперчатки Hirzl GRIPPP Comfort SF...

1 548 грн
Велоперчатки Hirzl GRIPPP Comfort SF XS чорні/білі Комфортные велосипедные перчатки премиум класса швейцарской фирмы HIRZL Идеально подходят для езды на шоссейных и горных велосипедах, электровелосипедах. Благодаря продуманному дизайну, коже кенгуру, прошедшей специальную обработку, наличию гелевых подушечек в области ладони руки не устают даже при длительной езде.

Велоперчатки Hirzl GRIPPP Comfort SF...

1 548 грн
Велоперчатки Hirzl GRIPPP Comfort SF XXL чорні/білі Комфортні велосипедні рукавички преміум класу швейцарської фірми HIRZL Ідеально підходять для їзди на шосейних і гірських велосипедах, електровелосипеди. Завдяки продуманому дизайну, шкіри кенгуру, що пройшла спеціальну обробку, наявності гелевих подушечок в області долоні руки не втомлюються навіть при тривалій їзді.

Велоперчатки Hirzl GRIPPP Comfort SF...

1 548 грн
Велоперчатки Hirzl GRIPPP Comfort SF XXXL чорні/білі Комфортні велосипедні рукавички преміум класу швейцарської фірми HIRZL Ідеально підходять для їзди на шосейних і гірських велосипедах, електровелосипеди. Завдяки продуманому дизайну, шкіри кенгуру, що пройшла спеціальну обробку, наявності гелевих подушечок в області долоні руки не втомлюються навіть при тривалій їзді.

Велоперчатки Hirzl GRIPPP Light FF L...

1 944 грн
Велоперчатки Hirzl GRIPPP Light FF L чорні Велосипедные перчатки премиум класса швейцарской фирмы Hirzl из кожи кенгуру ВСЕ ПОД КОНТРОЛЕМ МЕРТВАЯ ХВАТКА В ЛЮБОЙ СИТУАЦИИ НАДЕЖНЫЙ ХВАТ ПРИ СУХОЙ И МОКРОЙ ПОГОДЕ ЛАДОНЬ ИЗ КОЖИ КЕНГУРУ УСТОЙЧИВА К ВОЗДЕЙСТВИЮ ПОТА ЭРГОНОМИЧНАЯ КОНСТРУКЦИЯ, НАДЕЖНАЯ ЗАЩИТА ЗАПЯСТЬЯ Модель велоперчаток GRIPPP LIGHT предназначена для тех, кто хочет сознательно відмовитися від усього непотрібного – для справжніх мінімалістів. Цільнокроєна долоня OnePiece виконана зі шкіри кенгуру, обробленої із застосуванням технології HIRZL GRIPPP™, і на ній повністю відсутня система подушок, що амортизують.

Велоперчатки Hirzl GRIPPP Light SF M...

1 260 грн
Велоперчатки Hirzl GRIPPP Light SF M без пальців чорні Легкі велосипедні рукавички преміум класу швейцарської фірми HIRZL Ідеально підходять для їзди на шосейних і гірських велосипедах, електровелосипеди. Завдяки продуманому дизайну, застосуванню шкіри кенгуру, що пройшла спеціальну обробку, наявності гелевих подушечок в області долоні руки не втомлюються навіть при тривалій їзді.

Велоперчатки Hirzl GRIPPP Light SF S...

1 260 грн
Велоперчатки Hirzl GRIPPP Light SF S без пальців чорні Легкі велосипедні рукавички преміум класу швейцарської фірми HIRZL Ідеально підходять для їзди на шосейних і гірських велосипедах, електровелосипеди. Завдяки продуманому дизайну, застосуванню шкіри кенгуру, що пройшла спеціальну обробку, наявності гелевих подушечок в області долоні руки не втомлюються навіть при тривалій їзді.

Велоперчатки Hirzl GRIPPP Light SF XS...

1 260 грн
Велоперчатки Hirzl GRIPPP Light SF XS без пальців чорні Легкі велосипедні рукавички преміум класу швейцарської фірми HIRZL Ідеально підходять для їзди на шосейних і гірських велосипедах, електровелосипеди. Завдяки продуманому дизайну, застосуванню шкіри кенгуру, що пройшла спеціальну обробку, наявності гелевих подушечок в області долоні руки не втомлюються навіть при тривалій їзді.

Велоперчатки Hirzl GRIPPP Tour SF 2.0...

1 548 грн
Велоперчатки Hirzl GRIPPP Tour SF 2.0 M без пальців чорні/білі Профессиональные велосипедные перчатки премиум класса швейцарской фирмы HIRZL Идеально подходят для езды на шоссейных и горных велосипедах, электровелосипедах. Благодаря продуманному дизайну, применению кожи кенгуру, прошедшей специальную обработку, наличию гелевых подушечек в области ладони руки не устают даже при длительной езде.

Велоперчатки Hirzl GRIPPP Tour SF 2.0...

1 548 грн
Велоперчатки Hirzl GRIPPP Tour SF 2.0 M без пальців чорні/червоні Професійні велосипедні рукавички преміум класу швейцарської фірми HIRZL Ідеально підходять для їзди на шосейних і гірських велосипедах, електровелосипеди. Завдяки продуманому дизайну, застосуванню шкіри кенгуру, що пройшла спеціальну обробку, наявності гелевих подушечок в області долоні руки не втомлюються навіть при тривалій їзді.