Список товаров бренда VS

Велосипедна фляга Discovery...

158 грн
Велосипедна фляга Discovery біло-червона 650 мл Фляга Discovery для велосипеда 650ml велосипедна пляшка Фляга Discovery підходить під всі типи флягоутримувачів, пластиковий або алюмінієвий. Зручна у використанні, її гідно оцінять як затяті велосипедисти, так і любителі велосипедних покатушок.

Велосипедна фляга Discovery жовтий...

158 грн
Велосипедна фляга Discovery жовтий 650 мл Фляга Discovery для велосипеда 650ml велосипедна пляшка Фляга Discovery підходить під всі типи флягоутримувачів, пластиковий або алюмінієвий. Зручна у використанні, її гідно оцінять як затяті велосипедисти, так і любителі велосипедних покатушок.

Велосипедна фляга Discovery синій 650 мл

158 грн
Велосипедна фляга Discovery синій 650 мл Фляга Discovery для велосипеда 650ml велосипедна пляшка Фляга Discovery підходить під всі типи флягоутримувачів, пластиковий або алюмінієвий. Зручна у використанні, її гідно оцінять як затяті велосипедисти, так і любителі велосипедних покатушок.

Велосипедна фляга Discovery червоний...

158 грн
Велосипедна фляга Discovery червоний 650 мл Фляга Discovery для велосипеда 650ml велосипедна пляшка Фляга Discovery підходить під всі типи флягоутримувачів, пластиковий або алюмінієвий. Зручна у використанні, її гідно оцінять як затяті велосипедисти, так і любителі велосипедних покатушок.

Ремкомплект для камер, з лопатками...

9 700 грн
Ремкомплект для камер, з лопатками бортировочными Необхідна річ для кожного велосипедиста - ремкомплект для камери велосипеда зі всім необхідним: латками, бортировками, клеєм. У набір входить: коробочка 2 бортировочні лопатки клей 8 круглих латок на 25мм шкурка для зачищення Розміри коробки - 12*6,5*2 см Вага - 60 г Характеристики Ремкомплект для камер, з лопатками бортировочными Країна-виробник товару Китай