Список товаров бренда Stan's No Tubes

Антипрокольний герметик для камер та...

23 500 грн
Антипрокольний герметик для камер та безкамерних шин Stan's NoTubes Tire Sealant 60 мл Герметик Stan's покликаний забезпечити вершників відсутністю камер у покришках для зниження ваги, а також для виключення проколів, а точніше їх швидкої герметизації. Цей герметик придатний навіть для роботи з камерами зі знімним золотником ніпеля.

Герметик Stan's NoTubes Tire Sealant...

170 500 грн
Герметик Stan's NoTubes Tire Sealant 'Race' Quart 946 мл Останні 15 років Stans розробляли спеціальну формулу герметика для найуспішніших команд-учасниць гонки. Враховуючи потреби атлетів, які 'вичавлюють' з себе і своїх безкамерних систем повні можливості, працюючи на межі, була розроблена запатентована формула герметика з подвійним значенням стандарту герметичною, який, завдяки додаванню спеціальних кристалів розміру 'XL', може усунути навіть величезні проколи.

Герметик Stan's NoTubes Tire Sealant...

238 800 грн
Герметик Stan's NoTubes Tire Sealant 'Race' Quart 946 мл Останні 15 років Stans розробляли спеціальну формулу герметика для найуспішніших команд-учасниць перегонів. Враховуючи потреби атлетів, які вичавлюють з себе та своїх безкамерних систем повні можливості, працюючи на межі, була розроблена запатентована формула герметика з подвійним значенням стандарту герметизування, який, завдяки додаванню спеціальних кристалів розміру XL , може усунути навіть величезні проколи.

Герметик Stan's NoTubes Tire Sealant...

21 100 грн
Герметик Stan's NoTubes Tire Sealant 60 мл (ST0071) Герметик Stan’s покликаний забезпечити вершників відсутністю камер в покришках для зниження ваги, а також для виключення проколів, а точніше швидкої їх герметизації. Даний герметик придатний навіть для роботи з камерами зі зйомним золотником ніпеля.

Герметик Stan's NoTubes Tire Sealant...

115 500 грн
Герметик Stan's NoTubes Tire Sealant Pint 473 мл Герметик Stan’s покликаний забезпечити вершників відсутністю камер в покришках для зниження ваги, а також для виключення проколів, а точніше швидкої їх герметизації. Даний герметик придатний навіть для роботи з камерами зі зйомним золотником ніпеля.

Герметик Stan's NoTubes Tire Sealant...

88 500 грн
Герметик Stan's NoTubes Tire Sealant Pint 473 мл Герметик Stan's покликаний забезпечити вершників відсутністю камер покришках для зниження ваги, а також для виключення проколів, а точніше швидкої їх герметизації. Цей герметик придатний навіть для роботи з камерами зі знімним золотником ніпеля.

Герметик Stan's NoTubes Tire Sealant...

146 000 грн
Герметик Stan's NoTubes Tire Sealant Quart 946 мл Герметик Stan's призван обеспечить всадников отсутствием камер покрышках для снижения веса, а также для исключения проколов, а точнее быстрой их герметизации. Данный герметик пригоден даже для работы с камерами со съемным золотником ниппеля.

Герметик Stan's NoTubes Tire Sealant...

185 100 грн
Герметик Stan's NoTubes Tire Sealant Quart 946 мл Герметик Stan’s покликаний забезпечити вершників відсутністю камер в покришках для зниження ваги, а також для виключення проколів, а точніше швидкої їх герметизації. Даний герметик придатний навіть для роботи з камерами зі зйомним золотником ніпеля.

Герметик Stan's NoTubes Tire Sealant...

256 500 грн
Герметик Stan's NoTubes Tire Sealant упаковка 12 шт. Герметик Stan’s покликаний забезпечити вершників відсутністю камер в покришках для зниження ваги, а також для виключення проколів, а точніше швидкої їх герметизації.

Герметик Stans NoTubes Tire Sealant...

17 500 грн
Герметик Stans NoTubes Tire Sealant 60 мл Герметик Stan's покликаний забезпечити вершників відсутністю камер покришках для зниження ваги, а також для виключення проколів, а точніше швидкої їх герметизації. Цей герметик придатний навіть для роботи з камерами зі знімним золотником ніпеля.