Список товаров бренда Norco

Велосипед Norco Fluid 29', рама M,...

34 813 грн
Велосипед Norco Fluid 29', рама M, бордовий з зеленим Вирощений серед лісів і скелястих монолітів Британської Колумбії, Fluid HT 2 став результатом натхнення інженерів Norco, що катаються тут, і їх розуміння того, яким повинен бути універсальний трейл-хардтейл. Стабільний на швидкісних ділянках трейлів, що впевнено прошиває «кам'яні сади» і кореневі павутини.

Велосипед Norco Fluid FS 2...

75 077 грн
Велосипед Norco Fluid FS 2 двопідвісний 29', рама XL, 2021, помаранчевий Вишивання петель по домашніх стежках або пригодницькі замальовки на гірських маршрутах довжиною в день – байк, обраний для цих цілей повинен бути однаково ефективний, щоб упоратися з виснажливими підйомами і не втратити контроль в управлінні та зчепленні зі складним рельєфом на спуску. Універсальність і приголомшлива працездатність Fluid FS 2 за будь-яких умов робить цей байк перевагою для райдерів, які не визнають у катанні ні обмежень, ні компромісів.

Велосипед Norco Fluid FS 3...

58 749 грн
Велосипед Norco Fluid FS 3 двопідвісний 29', рама L, 2021, бордовий з зеленим Доступний та сучасний двопідвіс для трейл-райдингу існує! Fluid чудово справляється як зі швидкісними, так і з технічними трасами завдяки продуманій геометрії та кінематиці підвіски.

Велосипед Norco Storm 29', рама XL,...

28 712 грн
Велосипед Norco Storm 29', рама XL, 2021, небесний Перед вами справжній гірський велосипед, наділений сучасною геометрією рами для впевненого подолання спусків та підйомів на пересіченій місцевості. Він швидкий і ефективний не лише на лісових стежках, а й у міському середовищі завдяки універсальним покришкам та трансмісії.