Список товаров бренда Kali

Велосипедний шолом Chakra child...

1 473 грн
Велосипедний шолом Chakra child sprinkles 48-54 PNK Почни раніше! Призначений для дітей віком від 3 років і старше, розрахований на об'єм голови: 48-54 см., має конструкцію Composite Fusion™ у формі та розширене заднє покриття для додаткової безпеки та захисту.

Велосипедний шолом Chakra youth Flora...

1 473 грн
Велосипедний шолом Chakra youth Flora 52-57 GLS PRP Ми взяли наш популярний шолом для дорослих CHAKRA і модифікували його, щоб він найкраще підходив для молодого покоління гонщиків. Як і його старший брат, CHAKRA Youth відрізняється конструкцією Composite Fusion™, розширеним заднім покриттям та відмінною графікою, що робить його безпечним, надійним та стильним вибором.

Велосипедний шолом Chakra youth Pixel...

1 473 грн
Велосипедний шолом Chakra youth Pixel 52-57 GLS BLK Ми взяли наш популярний шолом для дорослих CHAKRA і модифікували його, щоб він найкраще підходив для молодого покоління гонщиків. Як і його старший брат, CHAKRA Youth відрізняється конструкцією Composite Fusion™, розширеним заднім покриттям та відмінною графікою, що робить його безпечним, надійним та стильним вибором.

Велосипедний шолом Chakra youth Pixel...

1 473 грн
Велосипедний шолом Chakra youth Pixel 52-57 GLS BLU Ми взяли наш популярний шолом для дорослих CHAKRA і модифікували його, щоб він найкраще підходив для молодого покоління гонщиків. Як і його старший брат, CHAKRA Youth відрізняється конструкцією Composite Fusion™, розширеним заднім покриттям та відмінною графікою, що робить його безпечним, надійним та стильним вибором.

Велосипедний шолом Chakra youth Pixel...

1 473 грн
Велосипедний шолом Chakra youth Pixel 52-57 GLS GRN Ми взяли наш популярний шолом для дорослих CHAKRA і модифікували його, щоб він найкраще підходив для молодого покоління гонщиків. Як і його старший брат, CHAKRA Youth відрізняється конструкцією Composite Fusion™, розширеним заднім покриттям та відмінною графікою, що робить його безпечним, надійним та стильним вибором.

Велосипедний шолом Monsters 48-54 BLK

1 473 грн
Велосипедний шолом Monsters 48-54 BLK Ми взяли наш популярний шолом для дорослих CHAKRA і модифікували його, щоб він найкраще підходив для молодого покоління гонщиків. Як і його старший брат, CHAKRA Youth відрізняється конструкцією Composite Fusion™, розширеним заднім покриттям та відмінною графікою, що робить його безпечним, надійним та стильним вибором.

Велосипедний шолом Monsters 48-54 BLU

1 473 грн
Велосипедний шолом Monsters 48-54 BLU Ми взяли наш популярний шолом для дорослих CHAKRA і модифікували його, щоб він найкраще підходив для молодого покоління гонщиків. Як і його старший брат, CHAKRA Youth відрізняється конструкцією Composite Fusion™, розширеним заднім покриттям та відмінною графікою, що робить його безпечним, надійним та стильним вибором.

Велосипедний шолом Monsters 48-54 ORG

1 473 грн
Велосипедний шолом Monsters 48-54 ORG Ми взяли наш популярний шолом для дорослих CHAKRA і модифікували його, щоб він найкраще підходив для молодого покоління гонщиків. Як і його старший брат, CHAKRA Youth відрізняється конструкцією Composite Fusion™, розширеним заднім покриттям та відмінною графікою, що робить його безпечним, надійним та стильним вибором.

Велосипедний шолом Unicorn 48-54 BLU

1 473 грн
Велосипедний шолом Unicorn 48-54 BLU Ми взяли наш популярний шолом для дорослих CHAKRA і модифікували його, щоб він найкраще підходив для молодого покоління гонщиків. Як і його старший брат, CHAKRA Youth відрізняється конструкцією Composite Fusion™, розширеним заднім покриттям та відмінною графікою, що робить його безпечним, надійним та стильним вибором.