Список товаров бренда Mavic

Велобахилы водонепроникні Mavic...

675 грн
Велобахилы водонепроникні Mavic Cosmic H2O чорні S Бахіли водонепроникні Mavic Cosmic H2O Бахіли велосипедні Mavic Cosmic H20 - це повністю водостійкі бахіли для взуття для їзди під дощем. Забезпечують захист від вітру і вологи, з максимальною ефективністю, але при цьому легкі і елегантні.

Велобахилы демісезонні Mavic Vision...

518 грн
Велобахилы демісезонні Mavic Vision чорні EU 40-42 Велобахилы демісезонні Mavic Vision чорні EU 40-42 Теплі демісезонні бахіли від бренду Mavic. Водонепроникні зовнішнє покриття з хорошим натягом і внутрішня флісова підкладка для утеплення ніг.

Велобахилы неопренові Mavic Crossride...

563 грн
Велобахилы неопренові Mavic Crossride H2O чорні M Бахіли неопренові Mavic Crossride H2O Бахіли Mavic Crossride H2O мають 100% водонепроникну конструкцію, щоб тримати ваші ноги в повному захисті. Виконані з 3 мм неопрена, в комплекті з непромокальними швами і довгими манжетами забезпечують надійний захист від дощу і бруду Mavic спроектувала Crossride H2O з відкритою підошвою для забезпечення легкого одягання на веловзуття.

Велотуфлі Mavic Ksyrium Elite Tour...

1 980 грн
Велотуфлі Mavic Ksyrium Elite Tour унісекс чорно-білі EU 39 1/3 (245 мм) Велотуфлі Mavic Ksyrium Elite Tour унісекс чорно-білі EU 39 1/3 (245 мм) Mavic Ksyrium Elite Tour є ідеальним взуттям для тих туристів, які їздять на велосипеді без велосипеда. Вона має трохи більш простору посадку, що забезпечує більше простору для пальців ніг, два зручні ремені та внутрішню підошву Ergo Fit 3D Ortholite для підтримки ваших ніг.

Велотуфлі Mavic MTB Scree 13 сірі EU...

1 710 грн
Велотуфлі Mavic MTB Scree 13 сірі EU 39 1/3 Велотуфлі Mavic MTB Scree 13, сірі, розмір 39 1/3 Сьогодні важко знайти всепогодну технічно правильну взуття для поїздок на гірському велосипеді, але велотуфлі MTB Mavic Scree 13 перевершили всі очікування професійних спортсменів. Велотуфлі Mavic MTB Scree орієнтовані насамперед для оллмаунтинга і туризму.

Велотуфлі Mavic Pulse MTB унісекс...

1 170 грн
Велотуфлі Mavic Pulse MTB унісекс чорні EU 40 2/3 Велотуфлі контактні Mavic Pulse (MTB, унісекс) розмір 40 2/3 Недорогі МБТ туфлі, ідеально підходять для швидкої їзди по бездоріжжю, не спустошуючи при цій ваш бюджет своєю вартістю. Відмінне зчеплення завдяки протектору кросскантрийному протектору Contagrip.

Велотуфлі жіночі МТБ Mavic Echappée...

1 575 грн
Велотуфлі жіночі МТБ Mavic Echappée Trail Elite чорно-червоні EU 39 1/3 Велотуфлі жіночі МТБ Mavic Echappée Trail Elite Жіночі велотуфлі Mavic Echappée Trail Elite забезпечать гнучкість і комфорт в найскладніших заїздах. Підошва Energy Grip Trail відмінно передає енергію при педалюванні, але підходить і для пішої ходьби під час зупинок.

Велотуфлі жіночі МТБ для бездоріжжя...

2 070 грн
Велотуфлі жіночі МТБ для бездоріжжя Mavic Echappée Trail II сіро-червоні EU 37 1/3 Велотуфлі жіночі МТБ для бездоріжжя Mavic Echappée Trail II сіро-червоні EU 37 1/3 Жіночі велотуфлі Mavic Echappée Trail Elite забезпечать гнучкість та комфорт у найважчих заїздах. Підошва Energy Grip Trail чудово передає енергію під час педалювання, але підходить і для пішої ходьби під час зупинок.

Велотуфлі жіночі МТБ для бездоріжжя...

2 070 грн
Велотуфлі жіночі МТБ для бездоріжжя Mavic Echappée Trail II сіро-червоні EU 40 2/3 Велотуфлі жіночі МТБ для бездоріжжя Mavic Echappée Trail II сіро-червоні EU 40 2/3 Жіночі велотуфлі Mavic Echappée Trail Elite забезпечать гнучкість та комфорт у найважчих заїздах. Підошва Energy Grip Trail чудово передає енергію під час педалювання, але підходить і для пішої ходьби під час зупинок.

Велотуфлі жіночі шосейні MAVIC...

1 619 грн
Велотуфлі жіночі шосейні MAVIC ECHAPÉE білі EU 38 2/3 Велотуфлі жіночі шосейні MAVIC ECHAPÉE білі EU 38 2/3 Жіночі дорожні велосипедні туфлі MAVIC ECHAPPÉE відрізняються класично красивим зовнішнім виглядом і великою кількістю функцій, що забезпечують необхідний комфорт. Оснащені підошвою ENERGY COMP зі скловолокна і нейлону, вони мають ефективну жорсткість для надійного старту.

Велотуфлі жіночі шосейні MAVIC...

1 485 грн
Велотуфлі жіночі шосейні MAVIC ECHAPÉE білі EU 40 2/3 Велотуфлі жіночі шосейні MAVIC ECHAPÉE Жіночі дорожні велосипедні туфлі MAVIC ECHAPPÉE відрізняються класично красивим зовнішнім виглядом і безліччю функцій, що забезпечують необхідний комфорт. Оснащені підошвою ENERGY COMP з скловолокна і нейлону, вони мають ефективну жорсткість для надійного старту.

Велотуфлі чоловічі Mavic Aksium III...

1 799 грн
Велотуфлі чоловічі Mavic Aksium III сіро-помаранчеві EU 44,5 Велотуфлі чоловічі Mavic Aksium III сіро-помаранчеві EU 44,5 Які б туфлі Mavic Ви не купили, є одна річ, яка не змінюється: взуття від торгової марки Mavic буде підходити ідеально. За роки роботи фірма Mavic навчилася підлаштовуватися під вас і ваш стиль катання.