Список товаров бренда Nalini

Бахили Nalini AHS Pistard giallo neon...

1 031 грн
Бахили Nalini AHS Pistard giallo neon / Розмір L (02569501100C000.10-4050-L) Особливості моделі: Виріз для контактів Закриття ззаду за допомогою блискавки Світловідбивні елементи Про бренд Бренд Nalini відомий, перш за все, одягом професійного пелотону, який він постачає протягом майже 50 років (і одягом для шанувальників професійних команд, які набувають репліки), але за останні роки низка інших преміальних брендів, вироби яких шиються на фабриці MOA Sport, привертають навіть більше уваги, ніж компанія, що виробляє одяг під цими брендами. Бренди Nalini та братський йому MOA Sport були засновані братами Вінченцо та Клаудіо Мантовані.

Бахили Nalini AHS Pistard giallo neon...

1 031 грн
Бахили Nalini AHS Pistard giallo neon / Розмір M (02569501100C000.10-4050-M) Особенности модели: Вырез для контактов Закрытие сзади с помощью молнии Светоотражающие элементы О бренде Бренд Nalini известен, прежде всего, одеждой профессионального пелотона, которую он поставляет в течение почти 50 лет (и одеждой для поклонников профессиональных команд, приобретающих реплики), но за последние годы ряд других премиальных брендов, изделия которых шьются на фабрике MOA Sport, привлекают даже больше внимания, чем сама компания, производящая одежду под этими брендами. Бренды Nalini и братский ему MOA Sport были основаны братьями Винченцо и Клаудио Мантовани.

Бахили Nalini AHS Pistard giallo neon...

1 031 грн
Бахили Nalini AHS Pistard giallo neon / Розмір S (02569501100C000.10-4050-S) Особливості моделі: Виріз для контактів Закриття ззаду за допомогою блискавки Світловідбивні елементи Про бренд Бренд Nalini відомий, перш за все, одягом професійного пелотону, який він постачає протягом майже 50 років (і одягом для шанувальників професійних команд, які набувають репліки), але за останні роки низка інших преміальних брендів, вироби яких шиються на фабриці MOA Sport, привертають навіть більше уваги, ніж компанія, що виробляє одяг під цими брендами. Бренди Nalini та братський йому MOA Sport були засновані братами Вінченцо та Клаудіо Мантовані.

Бахили Nalini AHS Pistard giallo neon...

1 031 грн
Бахили Nalini AHS Pistard giallo neon / Розмір XL (02569501100C000.10-4050-XL) Особенности модели: Вырез для контактов Закрытие сзади с помощью молнии Светоотражающие элементы О бренде Бренд Nalini известен, прежде всего, одеждой профессионального пелотона, которую он поставляет в течение почти 50 лет (и одеждой для поклонников профессиональных команд, приобретающих реплики), но за последние годы ряд других премиальных брендов, изделия которых шьются на фабрике MOA Sport, привлекают даже больше внимания, чем сама компания, производящая одежду под этими брендами. Бренды Nalini и братский ему MOA Sport были основаны братьями Винченцо и Клаудио Мантовани.

Бахили Nalini AHS Pistard nero /...

930 грн
Бахили Nalini AHS Pistard nero / Розмір L (02569501100C000.10-4000-L) Особливості моделі: Виріз для контактів Закриття ззаду за допомогою блискавки Світловідбивні елементи Про бренд Бренд Nalini відомий, перш за все, одягом професійного пелотону, який він постачає протягом майже 50 років (і одягом для шанувальників професійних команд, які набувають репліки), але за останні роки низка інших преміальних брендів, вироби яких шиються на фабриці MOA Sport, привертають навіть більше уваги, ніж компанія, що виробляє одяг під цими брендами. Бренди Nalini та братський йому MOA Sport були засновані братами Вінченцо та Клаудіо Мантовані.

Бахили Nalini AHS Pistard nero /...

930 грн
Бахили Nalini AHS Pistard nero / Розмір M (02569501100C000.10-4000-M) Особенности модели: Вырез для контактов Закрытие сзади с помощью молнии Светоотражающие элементы О бренде Бренд Nalini известен, прежде всего, одеждой профессионального пелотона, которую он поставляет в течение почти 50 лет (и одеждой для поклонников профессиональных команд, приобретающих реплики), но за последние годы ряд других премиальных брендов, изделия которых шьются на фабрике MOA Sport, привлекают даже больше внимания, чем сама компания, производящая одежду под этими брендами. Бренды Nalini и братский ему MOA Sport были основаны братьями Винченцо и Клаудио Мантовани.

Бахили Nalini AHS Pistard nero /...

930 грн
Бахили Nalini AHS Pistard nero / Розмір S (02569501100C000.10-4000-S) Особливості моделі: Виріз для контактів Закриття ззаду за допомогою блискавки Світловідбивні елементи Про бренд Бренд Nalini відомий, перш за все, одягом професійного пелотону, який він постачає протягом майже 50 років (і одягом для шанувальників професійних команд, які набувають репліки), але за останні роки низка інших преміальних брендів, вироби яких шиються на фабриці MOA Sport, привертають навіть більше уваги, ніж компанія, що виробляє одяг під цими брендами. Бренди Nalini та братський йому MOA Sport були засновані братами Вінченцо та Клаудіо Мантовані.

Бахили Nalini AHS Pistard nero /...

1 472 грн
Бахили Nalini AHS Pistard nero / Розмір XL (02569501100C000.10-4000-XL) Особливості моделі: Виріз для контактів Закриття ззаду за допомогою блискавки Світловідбивні елементи Про бренд Бренд Nalini відомий, перш за все, одягом професійного пелотону, який він постачає протягом майже 50 років (і одягом для шанувальників професійних команд, які набувають репліки), але за останні роки низка інших преміальних брендів, вироби яких шиються на фабриці MOA Sport, привертають навіть більше уваги, ніж компанія, що виробляє одяг під цими брендами. Бренди Nalini та братський йому MOA Sport були засновані братами Вінченцо та Клаудіо Мантовані.

Бахили Nalini B0W Classic Shoe Covers...

1 692 грн
Бахили Nalini B0W>Особливості моделі: Пластикові принти-підсилювачі зверху, на підошві та п'яті Застібка-блискавка ззаду зі світловідбиваючими вставками Внутрішній захисний клапан на всю довжину та гараж для блискавки. Світловідбивний логотип Характеристики Бахили Nalini B0W> Розмір XL Сезон Осінньо-весняні Колір Black