Список товаров бренда SealSkinz

Бахили демісезонні водонепроникні...

855 грн
Бахили демісезонні водонепроникні SealSkinz Lightweight Open Sole Halo AW17 чорні L (EU 43-46) Бахили демісезонні водонепроникні SealSkinz Lightweight Open Sole Halo AW17 чорні L (EU 43-46) Можливо, найбільший розвиток у дизайні велобахіл на поточний момент. Відмінний дизайн велобахіл Sealskinz Halo з одного боку і нововведення в індустрії - вбудоване джерело світла, видиме на відстані близько 500 метрів і що дозволяє бути помітнішим при слабкому освітленні, з іншого.

Бахили демісезонні водонепроникні...

855 грн
Бахили демісезонні водонепроникні SealSkinz Lightweight Open Sole Halo AW17 чорні S (EU 38-40) Бахили демісезонні водонепроникні SealSkinz Lightweight Open Sole Halo AW17 чорні S (EU 38-40) Можливо, найбільший розвиток у дизайні велобахіл на поточний момент. Відмінний дизайн велобахіл Sealskinz Halo з одного боку і нововведення в індустрії - вбудоване джерело світла, видиме на відстані близько 500 метрів і що дозволяє бути помітнішим при слабкому освітленні, з іншого.

Велобахилы зимові SealSkinz Neoprene...

630 грн
Велобахилы зимові SealSkinz Neoprene Open Sole неонові жовті S Велобахилы зимові SealSkinz Neoprene Open Sole неонові жовті S Велосипедні бахіли з високими робочими характеристиками, виготовлені з щільно прилеглого матеріалу з неопрену, з штормовий відкидною кришкою, петлею з натяжкою і високоякісним відображає брендом для додаткової безпеки. Додаткове посилення кевлара в області носка й п'яти для додаткової стійкості до стирання Особливості: Ідеально підходить для шосейних гонок Водонепроникний неопреновий матеріал Силіконова фіксуюча стрічка щільно облягає ногу і запобігає потраплянню води Захист від попадання води, Легко затягиваемая петля Отвори для шипа і п'яти Кевларові® носок і п'ятка для зносостійкості Регульована світловідбиваюча застібка-блискавка фірми YKK.