Список товаров бренда Pearl Izumi

Веловзуття Pearl Izumi X-ALP FLOW...

3 848 грн
Веловзуття Pearl Izumi X-ALP FLOW зелений EU45 (P151919046RE45.0) Розроблений назустріч запитам та потребам райдерів, яким подобаються трейлі та offroad, нові X-Alp® Flow забезпечують безкомпромісне зчеплення, необхідне для плоских педалей. Двокомпаундна гумова підошва поєднує м'яку та чіпку спеціальну гуму в середній зоні взуття, щоб досягти відмінного балансу між зчепленням з педалями та різноманітними поверхнями.

Велоджерсі Pearl Izumi Quest Thermal...

1 692 грн
Велоджерсі Pearl Izumi Quest Thermal Cycling Jersey - S (чоловіча велосипедна кофта з довгим рукавом) Чоловіча велоджерсі з довгими рукавами Pearl Izumi Quest Thermal Jersey перетворить погану погоду в хороші дні для катання. Виготовлений з термофліса, Pearl поєднує в собі такі функції, як застібка-блискавка, три кишені, світловідбиваючі вставки і поділ для захоплення.

Велокуртка Pearl Izumi P.R.O Barrier...

1 782 грн
Велокуртка Pearl Izumi P.R.O Barrier Lite Cycling Jacket Black/Arctic S (вітровка велосипедна вітрозахисна чоловіча) Маючи куртку Pearl Izumi P.R.O. Barrier Lite , компактно заховану в вашій задній кишені, зробить прохолодні, туманні осінні та весняні поїздки набагато простішими, завдяки еластичній тканині Barrier Lite, підготовленої для відображення несподіванї зливи і захисту на вітряних вершинах.

Велокуртка Pearl Izumi SELECT Barrier...

1 422 грн
Велокуртка Pearl Izumi SELECT Barrier Cycling Jacket S (вітровка велосипедна вітрозахисна чоловіча) У цій вітровці є все необхідне для надійного захисту від негоди. Вона оснащена міцною тканиною, яка витримає роки регулярного використання, а також водовідштовхувальним покриттям, що захищає від невеликих опадів.

Велообувь Pearl Izumi ATTACK ROAD,...

4 745 грн
Велообувь Pearl Izumi ATTACK ROAD, чорне, розм. EU41 Завдяки безшовної верху і підошви, зі вставкою з вуглецевого волокна, це шосейне взуття легко конкурує навіть удвічі дорожче моделям.

Велообувь Pearl Izumi ATTACK ROAD,...

4 745 грн
Велообувь Pearl Izumi ATTACK ROAD, чорне, розм. EU42 Завдяки безшовної верху і підошви, зі вставкою з вуглецевого волокна, це шосейне взуття легко конкурує навіть удвічі дорожче моделям.

Велообувь Pearl Izumi ATTACK ROAD,...

4 745 грн
Велообувь Pearl Izumi ATTACK ROAD, чорне, розм. EU43 Завдяки безшовної верху і підошви, зі вставкою з вуглецевого волокна, це шосейне взуття легко конкурує навіть удвічі дорожче моделям.