Список товаров бренда Marin

Велосипед Marin Bobcat Trail 3 29',...

25 411 грн
Велосипед Marin Bobcat Trail 3 29', рама M, блакитний з розовим Трейлове сімейство хардтейлів Bobcat Trail призначене для новачків та любителів MTB, які шукають сучасну геометрію, яка дозволить не тільки динамічно їздити лісовими стежками, але й підійде для повсякденної їзди. А змінний, залежно від розміру рами, діаметр коліс дозволить максимально точно вибрати велосипед під свій зріст.

Велосипед Marin Bobcat Trail 3 29',...

25 411 грн
Велосипед Marin Bobcat Trail 3 29', рама M, чорний з синім Трейлове сімейство хардтейлів Bobcat Trail призначене для новачків та любителів MTB, які шукають сучасну геометрію, яка дозволить не тільки динамічно їздити лісовими стежками, але й підійде для повсякденної їзди. А змінний, залежно від розміру рами, діаметр коліс дозволить максимально точно вибрати велосипед під свій зріст.

Велосипед Marin Bobcat Trail 4 29',...

29 468 грн
Велосипед Marin Bobcat Trail 4 29', рама L, бордовий з бірюзовим Трейлове сімейство хардтейлів Bobcat Trail призначені для новачків і любителів MTB, що шукають сучасну геометрію, яка дозволить не тільки динамічно їздити по лісових стежках, але й підійде для повсякденної їзди. А мінливий, в залежності від розміру рами, діаметр коліс, дозволить максимально точно вибрати велосипед під свій зріст.

Велосипед Marin Bobcat Trail 5 29',...

39 794 грн
Велосипед Marin Bobcat Trail 5 29', рама L, чорний з помаранчевим Трейлове сімейство хардтейлів Bobcat Trail призначене для новачків та любителів MTB, які шукають сучасну геометрію, яка дозволить не тільки динамічно їздити лісовими стежками, але й підійде для повсякденної їзди. А змінний, залежно від розміру рами, діаметр коліс дозволить максимально точно вибрати велосипед під свій зріст.

Велосипед Marin Four Corners 28',...

41 270 грн
Велосипед Marin Four Corners 28', рама L, 2022, зелений Four Corners створювався для любителів пригод із довгими поїздками та ночівлями у наметі. Він готовий до будь-якого дорожнього покриття, будь то ґрунтова дорога або легкий синглтрек прямо за наступним поворотом.