Список товаров бренда OnRide

Бафф, головний убір ONRIDE Comics

131 грн
Бафф, головний убір ONRIDE Comics Універсальна річ для широкого спектру застосування: від повсякденного носіння у якості шарфа до недорогої заміни підшоломника. Виготовлений зі 100% поліестрової мікрофібри.

Бафф, головний убір ONRIDE Gadget

131 грн
Бафф, головний убір ONRIDE Gadget Універсальна річ для широкого спектру застосування: від повсякденного носіння у якості шарфа до недорогої заміни підшоломника. Виготовлений зі 100% поліестрової мікрофібри.

Бафф, головний убір ONRIDE Honey...

131 грн
Бафф, головний убір ONRIDE Honey зелено-жовтий Універсальна річ для широкого спектру застосування: від повсякденного носіння у якості шарфа до недорогої заміни підшоломника. Виготовлений зі 100% поліестрової мікрофібри.

Бафф, головний убір ONRIDE Sota

131 грн
Бафф, головний убір ONRIDE Sota Універсальна річ для широкого спектру застосування: від повсякденного носіння як шарф до недорогої заміни підшоломника. Виготовлений із 100% поліестрової мікрофібри.

Бафф, головний убір ONRIDE Travel

131 грн
Бафф, головний убір ONRIDE Travel Універсальна річ для широкого спектру застосування: від повсякденного носіння у якості шарфа до недорогої заміни підшоломника. Виготовлений зі 100% поліестрової мікрофібри.

Бафф, головний убор ONRIDE Matrix

131 грн
Бафф, головний убор ONRIDE Matrix Універсальна річ для широкого спектру застосування: від повсякденного носіння у якості шарфа до недорогої заміни підшоломника. Виготовлений зі 100% поліестрової мікрофібри.

Бахіли Onride Foot (36-37) (255 мм)

693 грн
Бахіли Onride Foot (36-37) (255 мм) Зазначений розмір прийнятний для туристичних і міських серій взуття (Shimano MT / CT) Для крос-кантрійних і шосейних моделей (серії Shimano ME / RP / R), вибирайте бахіли на розмір більше Особливості : Неопрен забезпечує дивно хороший захист від вітру і вологи Посилення в п'яткової й носка для збільшення довговічності виробу Застібка 'блискавка' ззаду зі світловідбиваючими смужками Гумки по нижньому краю забезпечують хорошу посадку Сумісні з контактними шипами світловідбиваючі логотипи Характеристики Бахіли Onride Foot (36-37) (255 мм) Розмір 36/37 Колір Black/Black Країна-виробник товару Китай Країна реєстрації бренду Україна

Вітровка Onride Gust сірий-жовтий неон L

630 грн
Вітровка Onride Gust сірий-жовтий неон L Вітровка приталеного силуету з центральною застібкою на блискавці, рукава реглан, комір-стійка з м'якою тканинної внутрішньою стороною. На спині є світловідбиваюча смуга 25 мм з високим коефіцієнтом световозвращения (400 Кд / лк * м2) і отвір з сіткою для циркуляції повітря.

Велобахіли зимові Onride Foot L...

901 грн
Велобахіли зимові Onride Foot L (40-42) 27 см Зимові велобахіли Onride Foot L (40-42) 27 см витримують температурний режим 0/+5 °С. Бахілі велосипедні мати: - повітронепроникний софт-шов, який відштовхує вологу, - проклеєні шви, - посилену підошву, - світловідбиваючі елементи для помітності у темряві, - застібку ззаду повдоль ноги.

Велобахіли зимові Onride Foot M...

901 грн
Велобахіли зимові Onride Foot M (37-39) 25 см Зимові велобахіли Onride Foot M (37-39) 25 см витримують температурний режим 0/+5 °С. Бахілі велосипедні мати: - повітронепроникний софт-шов, який відштовхує вологу, - проклеєні шви, - посилену підошву, - світловідбиваючі елементи для помітності у темряві, - застібку ззаду повдоль ноги.

Велобахіли зимові Onride Foot S...

584 грн
Велобахіли зимові Onride Foot S (34-36) 24 см Зимові велобахіли Onride Foot S (34-36) 24 см витримують температурний режим 0/+5 °С. Бахілі велосипедні мати: - повітронепроникний софт-шов, який відштовхує вологу, - проклеєні шви, - посилену підошву, - світловідбиваючі елементи для помітності у темряві, - застібку ззаду повдоль ноги.