Список товаров бренда HTP Design

Велошлем дитячий HTP Design Casco Black

378 грн
Велошлем дитячий HTP Design Casco Black HTP Design Casco - дитячий шолом спеціально розроблений для забезпечення безпеки і захисту вашої дитини. На шолом нанесено оригінальний веселий малюнок, який виділить Вашу дитину серед інших дітей!

Велошлем дитячий HTP Design Casco Green

378 грн
Велошлем дитячий HTP Design Casco Green HTP Design Casco - дитячий шолом спеціально розроблений для забезпечення безпеки і захисту вашої дитини. На шолом нанесено оригінальний веселий малюнок, який виділить Вашу дитину серед інших дітей!

Велошлем дитячий HTP Design Lady Pink...

378 грн
Велошлем дитячий HTP Design Lady Pink Adjust (HTP 90210038) HTP Design Lady Pink Adjust (HTP 90210038) - дитячий шолом спеціально розроблений для забезпечення безпеки і захисту вашої дитини. На шолом нанесено оригінальний веселий малюнок, який виділить Вашу дитину серед інших дітей!

Велошлем дитячий HTP Design Nicola...

378 грн
Велошлем дитячий HTP Design Nicola Blue Adjust (HTP 90210015) HTP Design Nicola Blue Adjust (HTP 90210015) - дитячий шолом спеціально розроблений для забезпечення безпеки і захисту вашої дитини. На шолом нанесено оригінальний веселий малюнок, який виділить Вашу дитину серед інших дітей!

Велошлем дитячий HTP Lady 52-56...

378 грн
Велошлем дитячий HTP Lady 52-56 Фіолетовий Велошлем дитячий HTP Lady спеціально розроблений для безпеки та захисту вашої дитини. На шоломі нанесений оригінальний і веселий малюнок, який допоможе виділити Вашу дитину серед інших дітей!

Велошлем дитячий HTP Nicola Синій

378 грн
Велошлем дитячий HTP Nicola Синій Велошлем дитячий HTP Nicola спеціально розроблений для безпеки та захисту вашої дитини. На шоломі оригінальний веселий малюнок, який виділить Вашу дитину серед інших!