Список товаров бренда KLS

Адаптер фляготримача KLS Slot на...

207 грн
Адаптер фляготримача KLS Slot на кермо велосипеда чорний Адаптер фляготримача KLS Slot Призначений для встановлення фляготримача на трубу діаметром від 22,2 до 25,4 мм. Бренд: KLS Тип: Адаптери Характеристики Адаптер фляготримача KLS Slot на кермо велосипеда чорний Колір Чорний

Адаптер фляготримача на кермо...

207 грн
Адаптер фляготримача на кермо велосипеда KLS Slot Універсальне кріплення фляготримача. Підійде для міських велосипедів із заниженою рамою та для дитячих велосипедів з маленьким трикутником рами.

Вітровка KLS Windpack зелена M

1 476 грн
Вітровка KLS Windpack зелена M Для визначення приблизного розміру одягу - користуйтеся розмірною сіткою Kellys. Ультралегкий вітрозахисна куртка-вітровка виготовлена з поліамідної мікрофібри з покриттям rip-stop для поліпшення її міцності і запобігання розриву.

Вітровка KLS Windpack чорна S

1 476 грн
Вітровка KLS Windpack чорна S Для визначення приблизного розміру одягу - користуйтеся розмірною сіткою Kellys. Ультралегкий вітрозахисна куртка-вітровка виготовлена з поліамідної мікрофібри з покриттям rip-stop для поліпшення її міцності і запобігання розриву.

Велокомп'ютер бездротовий KLS DIRECT...

117 500 грн
Велокомп'ютер бездротовий KLS DIRECT 7 функцій чорний/білий (8585019398369) Багатофункціональний велокомп'ютер з вологозахищеним корпусом, досконалим дизайном та високою ергономічністю. Наявність режиму відображення інформації у збільшеному форматі під час руху велосипеда забезпечує зручне зчитування показників навіть на відстані, а також пригодиться людям з поганим зором.

Велокомп'ютер бездротовий KLS DIRECT...

123 500 грн
Велокомп'ютер бездротовий KLS DIRECT 7 чорний/зелений (8585019398345) Багатофункціональний велокомп'ютер з вологозахищеним корпусом, досконалим дизайном та високою ергономічністю. Наявність режиму відображення інформації у збільшеному форматі під час руху велосипеда забезпечує зручне зчитування показників навіть на відстані, а також пригодиться людям з поганим зором.

Велокомп'ютер бездротовий KLS DIRECT...

123 500 грн
Велокомп'ютер бездротовий KLS DIRECT 7 чорний/синій (8585019398338) Багатофункціональний велокомп'ютер з вологозахищеним корпусом, досконалим дизайном та високою ергономічністю. Наявність режиму відображення інформації у збільшеному форматі під час руху велосипеда забезпечує зручне зчитування показників навіть на відстані, а також пригодиться людям з поганим зором.