Список товаров бренда Fabric

Фляга 0,6 Fabric CAGELESS прозора з...

546 грн
Фляга 0,6 Fabric CAGELESS прозора з чорним Фляга Fabric CAGELESS виконана у стриманому мінімалістичному стилі. Приємна на дотик поверхня не ковзає в руках, що дуже важливо, коли ви п'єте воду під час їзди.

Фляга 0,600 Fabric GRIPPER Bikes CLB...

323 грн
Фляга 0,600 Fabric GRIPPER Bikes CLB (прозорий із чорним) Запас води у велосипедиста має бути завжди незалежно від тривалості поїздки, тому фляга - необхідна річ в арсеналі кожного райдера. Дизайн Fabric GRIPPER продуманий до дрібниць: спеціальна форма забезпечує зручне розташування в руці, а завдяки рельєфній поверхні фляга не ковзає, що дуже важливо, коли ви п'єте воду під час їзди.

Фляга 0,600 Fabric GRIPPER Bikes CLI...

328 грн
Фляга 0,600 Fabric GRIPPER Bikes CLI (прозорий з бірюзовим) Дизайн продуманий до дрібниць: спеціальна форма забезпечує зручне розташування в руці, а завдяки рельєфній поверхні фляга не ковзає, що дуже важливо, коли ви п'єте воду під час їзди. Фляга оснащена збільшеним клапаном та силіконовим мундштуком.

Фляга 0,750 Fabric GRIPPER Bikes CLI...

359 грн
Фляга 0,750 Fabric GRIPPER Bikes CLI (прозорий з бірюзовим) Запас води у велосипедиста має бути завжди незалежно від тривалості поїздки, тому фляга - необхідна річ в арсеналі кожного райдера. Дизайн Fabric GRIPPER продуманий до дрібниць: спеціальна форма забезпечує зручне розташування в руці, а завдяки рельєфній поверхні фляга не ковзає, що дуже важливо, коли ви п'єте воду під час їзди.