Список товаров бренда Shimano

Бахіли велосипедні Shimano S1000X...

675 грн
Бахіли велосипедні Shimano S1000X H2O, чорні, розмір L (EU 42-44) Бахіли велосипедні Shimano S1000X H2O, чорні, розмір L (EU 42-44) Велосипедна екіпірування Shimano така ж технологічно інноваційна, як і відомі багатьох компоненти. Отримаєте правильну передачу для своїх потреб і умов з безкомпромісним ставленням Shimano до використання найкращих матеріалів для неперевершеної продуктивності і комфорту.

Бахили водонепроникні Shimano Tarmac...

765 грн
Бахили водонепроникні Shimano Tarmac H2O білі L (EU 42-44) Бахили водонепроникні Shimano Tarmac H2O білі L Велосипедне екіпірування Shimano таке ж технологічно інноваційне, як і відомі багатьох компонентів. Отримайте правильну передачу для своїх потреб та умов з безкомпромісним ставленням Shimano до використання найкращих матеріалів для неперевершеної продуктивності та комфорту.

Бахили водонепроникні Shimano Tarmac...

765 грн
Бахили водонепроникні Shimano Tarmac H2O білі XXL (EU 47-49) Бахили водонепроникні Shimano Tarmac H2O білі XXL Велосипедне екіпірування Shimano таке ж технологічно інноваційне, як і відомі багатьох компонентів. Отримайте правильну передачу для своїх потреб та умов з безкомпромісним ставленням Shimano до використання найкращих матеріалів для неперевершеної продуктивності та комфорту.

Бахили водонепроникні Shimano Tarmac...

765 грн
Бахили водонепроникні Shimano Tarmac H2O білі М (EU 40-42) Бахили водонепроникні Shimano Tarmac H2O білі М Велосипедне екіпірування Shimano таке ж технологічно інноваційне, як і відомі багатьох компонентів. Отримайте правильну передачу для своїх потреб та умов з безкомпромісним ставленням Shimano до використання найкращих матеріалів для неперевершеної продуктивності та комфорту.

Велобахилы демісезонні...

495 грн
Велобахилы демісезонні ветроотражающие Shimano Endure H2O чорні М Велобахилы демісезонні ветроотражающие Shimano Endure H2O Демісезонні бахіли Shimano зовні оснащені поліуретановим покриттям для використання під час дощу і флісом зсередини для комфортного використання в холодні дні. Підошва усилине кевларовим покриттям на носку, п'яті і на зовнішніх соронах бахіл, а також зручним ремінцем-липучкою, що дозволяє використовувати бахіли як з шосейними, так і МТБ туфлями.

Велобахилы зимові неопренові Shimano...

720 грн
Велобахилы зимові неопренові Shimano Fusion Concept чорні XL Велобахилы зимові неопренові Shimano Fusion Concept чорні XL Велобахилы Shimano Fusion Concept чорні — оригінальні, теплі і вологозахищені бахіли для MTB взуття виготовлені із 2 мм стретч-неопрену з водонепроникним покриттям для холодних та вологих умов. Ергономічний 3D крій щільно прилягає до взуття, зберігаючи ноги в теплі і сухості і не створює дискомфорту для педалювання.

Велобахилы зимові неопренові Shimano...

675 грн
Велобахилы зимові неопренові Shimano S2100D чорні S Велобахилы неопренові Shimano S2100D (чорні, розмір S) Велобахилы Shimano S2100D чорні — оригінальні, теплі і вологозахищені бахіли для MTB взуття виготовлені із 2 мм стретч-неопрену з водонепроникним покриттям для холодних та вологих умов. Ергономічний 3D крій щільно прилягає до взуття, зберігаючи ноги в теплі і сухості і не створює дискомфорту для педалювання.

Велобахилы літні водоотражающие...

428 грн
Велобахилы літні водоотражающие Shimano Originals сірі М Велобахилы літні водоотражающие Shimano Originals сірі М Легкі літні водоотражающие бахіли від японського бренду Shimano. Розроблені для цільового використання з шосейної велообувью, носок і п'ятка додатково посилені для підвищення зносостійкості.

Велобахилы літні водоотражающие...

428 грн
Велобахилы літні водоотражающие Shimano Originals чорно-сірі М Велобахилы літні водоотражающие Shimano Originals чорно-сірі М Легкі літні водоотражающие бахіли від японського бренду Shimano. Розроблені для цільового використання з шосейної велообувью, носок і п'ятка додатково посилені для підвищення зносостійкості.

Велобахилы чоловічі неопренові...

585 грн
Велобахилы чоловічі неопренові Shimano S2000D чорні L Велобахилы чоловічі неопренові Shimano S2000D чорні Велобахилы Shimano S2000D чорні — оригінальні, теплі і вологозахищені бахіли для MTB взуття, виготовлені із 2 мм еластичного неопрену з волого-відразливим поліуретановим покриттям. Ергономічний 3D крій щільно прилягає до взуття, зберігаючи ноги в теплі і сухості і не створює дискомфорту для педалювання.

Велобахилы чоловічі неопренові...

630 грн
Велобахилы чоловічі неопренові Shimano S3000X NPU+ чорні М Зимові неопренові бахіли Shimano S3000X NPU+ Теплі бахіли МТВ з товстого неопрену в будь-яку негоду захистять велообувь від вологи, а ноги - від холоду. Спеціально розроблене водонепроникне покриття захистить від вологи і запобігає налипання бруду на поверхні.

Веловзуття SH-MT701GTX чорне, розмір...

5 495 грн
Веловзуття SH-MT701GTX чорне, розмір EU41 Універсальна веловзуття для велосипеда для поїздок у горах, невеликих подорожей із рюкзаком та щоденних покатушок у будь-яку погоду. Особливості : - Повітряна водовідштовхувальна мембрана GORE-TEX Performance Comfort FOOTWEAR зберігає ноги сухими, - міцний носок для додаткового захисту пальців ніг, - закрутка Boa® L6 забезпечує швидке та точне мікрорегулювання, - прошарок підошви з матеріалу ЕВА та гумова підошва для ефективного педалювання та зручності при ходьбі, - гнучка вставка на половину довжини підошви та амортизуючий матеріал ЕВА забезпечують відмінні характеристики як при катанні, так і при ходьбі будь-якою місцевістю, - розроблені з урахуванням підвищених вимог до веловзуття при використанні на електровелосипедах.