Список товаров бренда Hammer

Гірський алюмінієвий велосипед HAMMER...

8 541 грн
Гірський алюмінієвий велосипед HAMMER S200 27,5 дюймів Чорно-жовтий Гірський підлітковий алюмінієвий велосипед HAMMER S200 27,5'- це лайнер «на кожен день». Зібрано байк на легкій алюмінієвій рамі з пружинно-масляною вилкою, оснащений трансмісією Shimano і дисковими механічними гальмами.

Гірський алюмінієвий велосипед HAMMER...

8 541 грн
Гірський алюмінієвий велосипед HAMMER S200 27,5 дюймів Чорно-зелений Гірський підлітковий алюмінієвий велосипед HAMMER S200 27,5'- це лайнер «на кожен день». Зібрано байк на легкій алюмінієвій рамі з пружинно-масляною вилкою, оснащений трансмісією Shimano і дисковими механічними гальмами.

Гірський алюмінієвий велосипед HAMMER...

8 541 грн
Гірський алюмінієвий велосипед HAMMER S200 27,5 дюймів Чорно-червоний Гірський підлітковий алюмінієвий велосипед HAMMER S200 27,5'- це лайнер «на кожен день». Зібрано байк на легкій алюмінієвій рамі з пружинно-масляною вилкою, оснащений трансмісією Shimano і дисковими механічними гальмами.

Гірський алюмінієвий велосипед HAMMER...

7 875 грн
Гірський алюмінієвий велосипед HAMMER S300 BLAST-БЛАСТ 26 дюймів Чорно-Синій Гірський алюмінієвий велосипед S300 BLAST 26 дюймів - це гірський байк прогулянкового класу від виробника HAMMER , чий бренд давно досяг світового рівня. Дана модель припаде до смаку тим, кому потрібен велосипед для їзди, як по ґрунтовим, так і по асфальтованих дорогах.

Гірський алюмінієвий велосипед HAMMER...

8 325 грн
Гірський алюмінієвий велосипед HAMMER S300 BLAST-БЛАСТ 26 дюймів Чорно-Червоний Гірський алюмінієвий велосипед S300 BLAST 26 дюймів - це гірський байк прогулянкового класу від виробника HAMMER , чий бренд давно досяг світового рівня. Дана модель припаде до смаку тим, кому потрібен велосипед для їзди, як по ґрунтовим, так і по асфальтованих дорогах.

Гірський алюмінієвий велосипед HAMMER...

8 541 грн
Гірський алюмінієвий велосипед HAMMER S300 BLAST-БЛАСТ 27,5 дюймів Чорно-синій Гірський алюмінієвий велосипед S300 BLAST 27,5 дюймів - це гірський байк прогулянкового класу від виробника HAMMER , чий бренд давно досяг світового рівня. Дана модель припаде до смаку тим, кому потрібен велосипед для їзди, як по ґрунтовим, так і по асфальтованих дорогах.

Гірський алюмінієвий велосипед HAMMER...

8 541 грн
Гірський алюмінієвий велосипед HAMMER S300 BLAST-БЛАСТ 27,5 дюймів Чорно-червоний Гірський алюмінієвий велосипед S300 BLAST 27,5 дюймів - це гірський байк прогулянкового класу від виробника HAMMER , чий бренд давно досяг світового рівня. Дана модель припаде до смаку тим, кому потрібен велосипед для їзди, як по ґрунтовим, так і по асфальтованих дорогах.

Гірський алюмінієвий велосипед HAMMER...

8 505 грн
Гірський алюмінієвий велосипед HAMMER S300 BLAST-БЛАСТ 29 дюймів Чорно-зелений Гірський алюмінієвий велосипед S300 BLAST 29 дюймів - це гірський байк прогулянкового класу від виробника HAMMER , чий бренд давно досяг світового рівня. Дана модель припаде до смаку тим, кому потрібен велосипед для їзди, як по ґрунтовим, так і по асфальтованих дорогах.

Гірський алюмінієвий велосипед HAMMER...

8 505 грн
Гірський алюмінієвий велосипед HAMMER S300 BLAST-БЛАСТ 29 дюймів Чорно-синій Гірський алюмінієвий велосипед S300 BLAST 29 дюймів - це гірський байк прогулянкового класу від виробника HAMMER , чий бренд давно досяг світового рівня. Дана модель припаде до смаку тим, кому потрібен велосипед для їзди, як по ґрунтовим, так і по асфальтованих дорогах.

Гірський алюмінієвий велосипед HAMMER...

8 505 грн
Гірський алюмінієвий велосипед HAMMER S300 BLAST-БЛАСТ 29 дюймів Чорно-червоний Гірський алюмінієвий велосипед S300 BLAST 29 дюймів - це гірський байк прогулянкового класу від виробника HAMMER , чий бренд давно досяг світового рівня. Дана модель припаде до смаку тим, кому потрібен велосипед для їзди, як по ґрунтовим, так і по асфальтованих дорогах.

Гірський Велосипед HAMMER - 27.5...

8 541 грн
Гірський Велосипед HAMMER - 27.5 дюймів MTB Shimano Чорно Червоний Стильний спортивний велосипед HAMMER-29. Гірські велосипеди Хаммер відрізняються підвищеною якістю матеріалів при їх виготовленні завжди використовуються дорогі і якісні матеріали і комплектуючі як наприклад у даній моделі це алюмінієва рама і навісне обладнання японське Шимано(Shimano).

Гірський велосипед HAMMER Excellent...

7 191 грн
Гірський велосипед HAMMER Excellent S100 26' колеса, рама 16' синій Гірський велосипед HAMMER Excellent S100 26 ' - це лайнер «на кожен день». Зібрано байк на стальній рамі і пружинно-масляній вилці, оснащений трансмісією Shimano і дисковими механічними гальмами.