Список товаров бренда Graziella

Graziella Gold Edition 3S 20'

144 000 грн
Graziella Gold Edition 3S 20' ЕКСКЛЮЗИВНИЙ І ДОРОГОЦІННИЙ GRAZIELLA святкує 50-ти річчя. Півстоліття відділяє нас від народження легенди GRAZIELLA.

Велосипед Graziella Brigitte 3S 20'

43 200 грн
Велосипед Graziella Brigitte 3S 20' Graziella Brigitte, являє досконалість моди, велосипед виконаний у вінтажному стилі. Глибоке бажання надіти класичне і функціональність деталей прикрашає ексклюзивний дизайн, це вислів італійського таланту і традицій.

Велосипед Graziella E-Bike Genio...

73 800 грн
Велосипед Graziella E-Bike Genio Electric 7S 20 Електричний велосипед - логічний розвиток велосипеда, а також відмінне рішення для сучасної людини. Електричний велосипед поєднує в собі легкість і маневреність звичайного велосипеда, надійність з швидкістю і дальністю їзди скутера.

Велосипед Graziella Gold Croco...

288 000 грн
Велосипед Graziella Gold Croco Edition 3S ЕКСКЛЮЗИВНИЙ І КОШТОВНИЙ GRAZIELLA Ця абсолютно унікальна і по істині королівська модель вже встигла підкорити серця багатьох шанувальників велосипедів luxury класу. Ручна робота, витончене дизайнерське мистецтво, елегантний стиль і безумовне відчуття неможливою краси - все це G raziella G old C rocodile E dition.

Велосипед Graziella Passione 3S 20'

43 200 грн
Велосипед Graziella Passione 3S 20' Ця модель народилася, як символ моди Graziella Passione. Злиття вишуканості і енергійності гоночного стилю до потреб сучасного і вимогливого власника.

Велосипед Graziella Salvador 3S 20'

43 200 грн
Велосипед Graziella Salvador 3S 20' Graziella Сальвадор — це дух Нонконформіста, є культовим об'єктом жертви моди, завдяки своєму запаху свободи і своєї унікальності. Вираз незалежності і витонченості, ця модель являє собою ідеальний 'дрес-код' для використання в міських умовах і присвячена тим людям, які шукають альтернативні шляхи життя в місті.Особливе поєднання відтінків білого і синього надають ексклюзивність нової моделі Graziella Сальвадор, тим самим підкреслюючи форми з безпомилковим стилем і шармом.