Список товаров бренда Cratoni

Велошлем Cratoni Agravic L-XL (58-62...

2 948 грн
Велошлем Cratoni Agravic L-XL (58-62 см) білий/чорний глянсовий Велосипедний шолом преміум класу для маунтин байка, крос-кантрі Які якості притаманні гарному велосипедному шолому для маунтін байка та крос-кантрі? Всі, хто годинами катався в умовах бездоріжжя, піднімався крутими схилами, погодяться, що зручність шолома не менш важлива, ніж безпека, яку він забезпечує.

Велошлем Cratoni Agravic SM (54-58...

2 948 грн
Велошлем Cratoni Agravic SM (54-58 cm) білий/чорний глянсовий Велосипедний шолом преміум класу для маунтин байка, крос-кантрі Які якості притаманні гарному велосипедному шолому для маунтін байка та крос-кантрі? Всі, хто годинами катався в умовах бездоріжжя, піднімався крутими схилами, погодяться, що зручність шолома не менш важлива, ніж безпека, яку він забезпечує.

Велошлем Cratoni Agravic SM (54-58...

2 948 грн
Велошлем Cratoni Agravic SM (54-58 cm) червоний/чорний матовий Велосипедний шолом преміум класу для маунтин байка, крос-кантрі Які якості притаманні гарному велосипедному шолому для маунтін байка та крос-кантрі? Всі, хто годинами катався в умовах бездоріжжя, піднімався крутими схилами, погодяться, що зручність шолома не менш важлива, ніж безпека, яку він забезпечує.

Велошлем Cratoni Agravic білий/чорний...

3 217 грн
Велошлем Cratoni Agravic білий/чорний глянсовий розмір L/XL (58-62 см) Велосипедний шолом преміум класу для маунтинг байка, крос-кантрі. Які якості притаманні гарному велосипедному шолому для маунтин байка та крос-кантрі?

Велошлем Cratoni Agravic білий/чорний...

3 217 грн
Велошлем Cratoni Agravic білий/чорний глянсовий розмір S/M (54-58 см) Велосипедний шолом преміум класу для маунтинг байка, крос-кантрі. Які якості притаманні хорошому велосипедному шолому для маунтин байка та крос-кантрі?

Велошлем Cratoni Agravic...

3 217 грн
Велошлем Cratoni Agravic червоний/чорний розмір S/M (54-58 см) Велосипедний шолом преміум класу для маунтинг байка, крос-кантрі. Які якості притаманні хорошому велосипедному шолому для маунтин байка та крос-кантрі?

Велошлем Cratoni Agravic чорний...

3 217 грн
Велошлем Cratoni Agravic чорний матовий розмір S/M (54-58 см) Велосипедний шолом преміум класу для маунтинг байка, крос-кантрі. Які якості притаманні хорошому велосипедному шолому для маунтин байка та крос-кантрі?

Велошлем Cratoni Agravic чорний/лайм...

3 217 грн
Велошлем Cratoni Agravic чорний/лайм матовий розмір L/XL (58-62 см) Велосипедний шолом преміум класу для маунтинг байка, крос-кантрі. Які якості притаманні хорошому велосипедному шолому для маунтин байка та крос-кантрі?

Велошлем Cratoni Agravic чорний/лайм...

3 217 грн
Велошлем Cratoni Agravic чорний/лайм матовий розмір S/M (54-58 см) Велосипедний шолом преміум класу для маунтинг байка, крос-кантрі. Які якості притаманні гарному велосипедному шолому для маунтин байка та крос-кантрі?

Велошлем Cratoni Allride UNI (53-59...

2 633 грн
Велошлем Cratoni Allride UNI (53-59 см) синій/сірий матовий Велосипедний шолом преміум класу для маунтин байка, екстриму, даунхіла Велошлем CRATONI Allride поєднує дизайн та стиль з надійністю, неперевершеним комфортом та чудовими технічними характеристиками. Максимальна ефективність за мінімальної ваги - це і є рецепт успіху від німецької фірми CRATONI.

Велошлем Cratoni Allride лайм/білий...

2 838 грн
Велошлем Cratoni Allride лайм/білий розмір UNI (53-59 см) Велошлем Cratoni Allride поєднує дизайн та стиль з надійністю, неперевершеним комфортом та чудовими технічними характеристиками. Максимальна ефективність за мінімальної ваги - це і є рецепт успіху від німецької фірми Cratoni.