Список товаров бренда RockShox

Мастило для вилок RockShox 15WT SUS...

25 100 грн
Мастило для вилок RockShox 15WT SUS OIL 120ml Мастило для вилок RockShox 15WT SUS OIL 120ml Олія Rock Shox 15WT для виделок та амортизаторів 1 літр спеціально розроблена інженерами SRAM для обслуговування виделок та амортизаторів Rock Shox, що гарантує правильну роботу та тривалий термін експлуатації. Склад олії розрахований для досягнення максимальної чутливості вилки або амортизатора до нерівностей дороги при цьому не агресивно діє на гумово-технічні вироби, що продовжує термін служби о-рингів та пильовиків.

Олія для вилок RockShox 2.5WT SUS OIL...

29 300 грн
Олія для вилок RockShox 2.5WT SUS OIL об'єм 120ml Олія для вилок RockShox 2.5WT SUS OIL об'єм 120ml Олія для амортизаторів Rock Shox SUS Oil призначена для обслуговування вилок та амортизаторів Rock Shox, що гарантує правильну роботу та тривалий термін експлуатації. Склад олії розрахований для досягнення максимальної чутливості вилки або амортизатора до нерівностей дороги при цьому не агресивно діє на гумово-технічні вироби, що продовжує термін служби рингу та пильовиків.

Олія для вилок RockShox 5WT SUS OIL...

26 700 грн
Олія для вилок RockShox 5WT SUS OIL 120ml Олія для вилок RockShox 5WT SUS OIL 120ml Олія Rock Shox 5WT для виделок та амортизаторів. Спеціально розроблено інженерами SRAM для обслуговування виделок та амортизаторів Rock Shox, що гарантує правильну роботу та тривалий термін експлуатації.

Олія для вилок RockShox SUS OIL 5WT 1...

128 700 грн
Олія для вилок RockShox SUS OIL 5WT 1 літр Олія для вилок 5WT RockShox SUS OIL 1 літр Олія Rock Shox 5WT для вилок та амортизаторів 1 літр спеціально розроблено інженерами SRAM для обслуговування вилок та амортизаторів, що гарантує правильну роботу та тривалий термін експлуатації. Склад олії розрахований для досягнення максимальної чутливості вилки або амортизатора до нерівностей дороги при цьому не агресивно діє на гумово-технічні вироби, що продовжує термін служби рингу та пильовиків.