Список товаров бренда B-SOUL

Кріплення для пляшки на велосипед...

180 грн
Кріплення для пляшки на велосипед Bottle Cage Флягодержатель на раму велосипеда Призначений для перевезення фляги на велосипеді. Легкий і міцний флягодержатель підходить для будь-яких велосипедів з отворами для флягодержателя в рамі.

Сумка на раму B-Soul для смарфонів,...

316 грн
Сумка на раму B-Soul для смарфонів, Чорно-червоний Компанія B-Soul випустила серію зручних та практичних сумок, які підійдуть кожному власнику велосипеда. Ця сумка просто цінна знахідка, вона одягається на раму велосипеда і завдяки своїй компактності не заважає при їзді, а прозорий відсік для телефону допоможе захистити його як від механічних впливів, так і поганих погодних умов.

Тримач для пляшки на велосипед...

90 грн
Тримач для пляшки на велосипед пластиковий Легкий та міцний велосипедний флягоутримувач Bottle Cage Тримач для пляшки з надміцного пластику Підходить для фляги об'ємом до 1,5 л Надійна фіксація фляги Колір: чорний / білий Розмір: висота 148 мм / ширина 73-80 мм Підходить для будь-яких велосипедів з отворами для флягодержателя в рамі Продається без кріпильних болтів Характеристики Тримач для пляшки на велосипед пластиковий Країна-виробник товару Китай