Список товаров бренда Cube

Велосипед Cube Reaction Hybrid Pro...

83 160 грн
Велосипед Cube Reaction Hybrid Pro 625 flashgrey´n´green XL Якість полягає в деталях, що особливо стосується елегантного дизайну PowerTube нашої гібридної рами Reaction. Елегантно інтегрований акумулятор великої ємності та перевірений двигун Bosch CX четвертого покоління майже не помітні.

Велосипед Cube Reaction Hybrid Race...

97 416 грн
Велосипед Cube Reaction Hybrid Race 625 grey n metal L Конструкція PowerTube рами Reaction Hybrid Race елегантно охоплює акумулятор ємністю 625 Вт·год і перевірений двигун Bosch CX четвертого покоління – останній забезпечує достатньо потужності для всіх маршрутів, турів і підйомів. Геометрія Agile Ride і 1,5-дюймова передня труба забезпечують керованість, яка не має собі рівних: суверенна, точна, маневрена.

Велосипед Cube Reaction Hybrid Race...

97 416 грн
Велосипед Cube Reaction Hybrid Race 625 grey n metal XL Конструкція PowerTube рами Reaction Hybrid Race елегантно охоплює акумулятор ємністю 625 Вт·год і перевірений двигун Bosch CX четвертого покоління – останній забезпечує достатньо потужності для всіх маршрутів, турів і підйомів. Геометрія Agile Ride і 1,5-дюймова передня труба забезпечують керованість, яка не має собі рівних: суверенна, точна, маневрена.

Флягодержатель Cube HPA алюмінієвий...

191 грн
Флягодержатель Cube HPA алюмінієвий червоний Флягодержатель Cube HPA алюмінієвий червоний Яскравий і практичний алюмінієвий флягодержатель від Cube, виробництва Тайвань. Якісно пофарбований у яскравий фірмовий колір 'red Glossy'.

Флягодержатель Cube HPP, білий з чорним

276 грн
Флягодержатель Cube HPP, білий з чорним Флягодержатель Cube HPP, білий з чорним Фірмовий дизайн флягодержателя Cube HPP, дозволяє швидко витягувати і ставити флягу на місце як зверху, так і збоку. Він припаде до душі кожному велосипедисту.

Флягодержатель Cube HPP, біло-червоний

276 грн
Флягодержатель Cube HPP, біло-червоний Флягодержатель Cube HPP, біло-червоний Фірмовий дизайн флягодержателя Cube HPP, дозволяє швидко витягувати і ставити флягу на місце як зверху, так і збоку. Він припаде до душі кожному велосипедисту.