Список товаров бренда Author

Велосипед Author Melody 20' рама 10'...

11 403 грн
Велосипед Author Melody 20' рама 10' 2021 Білий/рожевий (2021018) Дитячий велосипед Author для дівчаток від 6 до 11 років на алюмінієвій 6061 рамі, перемикач швидкостей SHIMANO TY200/манетки REVOSHIFT, 6 швидкостей, мінімальний зріст — 115 см, максимальний зріст — 135 см. Покришки 20' х 1.50', чорні, вага — 10.6 кг.

Кріплення для фляги AUTHOR ABC Fly 33...

347 грн
Кріплення для фляги AUTHOR ABC Fly 33 білий Кріплення для фляг моделі Fly 33 від AUTHOR виготовлені з пластику, дуже легка, міцна і універсальна конструкція. В основу конструкції покладено ідею мінімального ваги при збереженні жесткості.Колір чорний.

Кріплення для фляги AUTHOR ABC Fly 33...

347 грн
Кріплення для фляги AUTHOR ABC Fly 33 чорний Кріплення для фляг моделі Fly 33 від AUTHOR виготовлені з пластику, дуже легка, міцна і універсальна конструкція. В основу конструкції покладено ідею мінімального ваги при збереженні жесткості.Колір чорний.

Кріплення для фляги Author ABC-13N...

225 грн
Кріплення для фляги Author ABC-13N сріблястий (14000200) Кріплення для фляги Author ABC-13N з універсальним кріпленням і конструкцією з алюмінію (AL 6061T) допоможе Вам оптимізувати використання простору Вашого велосипеда. Модель обладнана пластиковим ковпачком, щоб ще більше спростити фіксування пляшки.

Кріплення для фляги Author ABC-16N...

214 грн
Кріплення для фляги Author ABC-16N сріблясте (14000220) Кріплення для фляги Author ABC-16N — виготовлене з алюмінію марки AL 6061 . Завдяки пластиковим вставкам ви зможете дуже легко вкладати та витягувати флягу.

Кріплення для фляги Author ABC-PRO,...

258 грн
Кріплення для фляги Author ABC-PRO, чорне Кріплення для фляги ABC-PRO має край спеціальної низької форми, що полегшує вхід/видалення пляшок на ходу. Ідеально підходить для всіх типів райдерів та для пляшок різних розмірів.

Кріплення для фляги Author карбонове...

861 грн
Кріплення для фляги Author карбонове ACP-X26, колір: карбон / зелений Кріплення для фляги AUTHOR X26 Carbon - карбонова конструкція, неймовірно міцна і неймовірно легка. Має внутрішню кромку з контурами, що полегшує вхід/видалення пляшок на ходу, підхойде для стандартних кріплень і пляшок.

Кріплення для фляги Author карбонове...

861 грн
Кріплення для фляги Author карбонове ACP-X26, колір: карбон / рожевий Кріплення для фляги AUTHOR X26 Carbon - карбонова конструкція, неймовірно міцна і неймовірно легка. Має внутрішню кромку з контурами, що полегшує вхід/видалення пляшок на ходу, підхойде для стандартних кріплень і пляшок.

Кріплення для фляги Author карбонове...

861 грн
Кріплення для фляги Author карбонове ACP-X26, колір: карбон / червоний Кріплення для фляги AUTHOR X26 Carbon - карбонова конструкція, неймовірно міцна і неймовірно легка. Має внутрішню кромку з контурами, що полегшує вхід/видалення пляшок на ходу, підхойде для стандартних кріплень і пляшок.

Перчатки AUTHOR Junior X6 розмір L...

425 грн
Перчатки AUTHOR Junior X6 розмір L Червоний/Білий Дитячі перчатки Junior виконані з боку ладони з тонкої синтетичної шкіри торгової марки Amara з неопреновою вставкою для приємного і м'якого затиску керма. Верхня частина зроблена з еластичного, махрового матеріалу для покращення провітрюваності.

Перчатки AUTHOR Lady Sport Gel X6 k/p...

663 грн
Перчатки AUTHOR Lady Sport Gel X6 k/p S (Білий/Рожевий/Чорний) Жіночі спортивні рукавички анатомічного крою, комбінація еластичного матеріалу Lycra та махрового у верхній частині. Для долонної частини рукавички використано м'яку синтетичну шкіру торг.

Перчатки AUTHOR Men Comfort Gel X6...

783 грн
Перчатки AUTHOR Men Comfort Gel X6 s/f розмір S Чорний Чоловічі рукавички Comfort Gel анатомічного крою, комбінація еластичного матеріалу Lycra та махрового матеріалу зверху. На ладоні м'яка синтетична шкіра Amara із вкладишами Comfort Gel.