Список товаров бренда KMC

Мастило KMC для ланцюгів велосипедів,...

4 000 грн
Мастило KMC для ланцюгів велосипедів, рідке 30 мл Спеціальне мастило розроблене з урахуванням усіх характеристик передач та гальмівної системи сучасних велосипедів. Має дуже хорошу плинність, що в свою чергу дозволить проникнути у важкодоступні місця.

Мастило для велосипедних ланцюгів...

4 000 грн
Мастило для велосипедних ланцюгів парафінова KMC, 30 мл Віскова довговічна багатофункціональна мастила ланцюга об'ємом 30 мл - збільшує термін життя компонентів трансмісії. Унікальна олія для ланцюга, яка містить водно-воскову емульсію, тримається довше за звичайні олії і зберігає трансмісію чистою.

Мастило для велосипедних ланцюгів...

6 000 грн
Мастило для велосипедних ланцюгів парафінова KMC, 50 мл Віскова довговічна багатофункціональна мастила ланцюга об'ємом 50 мл - збільшує термін життя компонентів трансмісії. Унікальна олія для ланцюга, яка містить водно-воскову емульсію, тримається довше за звичайні олії і зберігає трансмісію чистою.

Мастило для ланцюгів велосипедів,...

6 000 грн
Мастило для ланцюгів велосипедів, рідке 50 мл Спеціальне мастило розроблене з урахуванням усіх характеристик передач та гальмівної системи сучасних велосипедів. Має дуже хорошу плинність, що в свою чергу дозволить проникнути у важкодоступні місця.

Набір за доглядом велосипеда 'Мастило...

16 000 грн
Набір за доглядом велосипеда 'Мастило та антипрокольний гель' 2 в 1 'Антипрокольний гель + універсальне мастило' - це комплексний догляд за велосипедом в одному наборі! Антипрокольний гель захищає колеса Вашого велосипеду від проколу, шампунь видаляє будь-які забруднення від бруду до клею дерев, а універсальне мастило знижує рівень тертя, шуму та зносу деталей.

Шампунь для велосипеда KMC,...

10 000 грн
Шампунь для велосипеда KMC, концентрат, об'єм 400 мл Велошампунь з ароматом Bubble Gum призначений для миття велосипеда вручну в будь-який час року та забезпечує ефективне видалення будь-яких забруднень, включаючи застарілі та складні, такі як залишки комах, клей дерев, бітум, наліт дорожніх реагентів, а також суху глину та бруд. У його складі не містяться розчинники та агресивні реагенти, що безпечно для шкіри рук.