Список товаров бренда Zelart

Велошлем крос-кантрі AY-21 Матеріал:...

647 грн
Велошлем крос-кантрі AY-21 Матеріал: Пластик, EPS, PVC Колір: Чорний-синій Призначення: призначений для захисту голови від травм під час катання. Матеріал: Пластик, EPS, PVC Колір: Чорний-синій Даний шолом добре підійде для катання на велосипеді, для вашого захисту від падінь та травм, але при цьому шолом відмінно дихає, оскільки зроблений з відмінних матеріалів.

Велошлем крос-кантрі HB13 Zelart L...

708 грн
Велошлем крос-кантрі HB13 Zelart L Салатовий (60363001) Велошлем крос-кантрі з механізмом регулювання Zelart HB13 – легкий та зручний.Це, та багато інших якостей, роблять його універсальним аксесуаром. Він підходить для участі у крос-кантрі, катання містом або походу з велосипедом.

Велошлем крос-кантрі HB13 Zelart L...

708 грн
Велошлем крос-кантрі HB13 Zelart L Синій (60363001) Велошлем крос-кантрі з механізмом регулювання Zelart HB13 – легкий та зручний.Це, та багато інших якостей, роблять його універсальним аксесуаром. Він підходить для участі у крос-кантрі, катання містом або походу з велосипедом.

Велошлем крос-кантрі HB3-5 Zelart L...

1 225 грн
Велошлем крос-кантрі HB3-5 Zelart L Чорний (60363150) Велошлем крос-кантрі HB3-5 від відомого виробника Zelart!Він підходить для участі у крос-кантрі, катання містом або походу з велосипедом. Шолом – надійний захист від ударів.

Велошлем крос-кантрі HB3-5 Zelart M...

1 225 грн
Велошлем крос-кантрі HB3-5 Zelart M Чорний (60363150) Велошлем крос-кантрі HB3-5 від відомого виробника Zelart!Він підходить для участі у крос-кантрі, катання містом або походу з велосипедом. Шолом – надійний захист від ударів.

Велошлем крос-кантрі HB31 Zelart L...

877 грн
Велошлем крос-кантрі HB31 Zelart L Салатовий (60363108) Велошлем крос-кантрі з механізмом регулювання Zelart HB31 забезпечує гарний захист, вентиляцію та легкість.Це те, що потрібно райдеру для досягнення великих швидкостей під час тривалих швидкісних поїздок розігрітим асфальтом. Особливості: - Легкий та аеродинамічний дизайн, - вентиляційні отвори, що забезпечують постійну циркуляцію свіжого повітря, - внутрішні пом'якшувальні вставки забезпечують комфорт, при цьому вони знімні та придатні до прання, - поворотний механізм для регулювання та припасування шолома за розміром, - Підганяння ременів шолома за розміром, - є ремінець для підборіддя з регульованими властивостями, - знімний козирок, Матеріал: - Основа: піна EPS.

Велошлем крос-кантрі HB31 Zelart M...

877 грн
Велошлем крос-кантрі HB31 Zelart M Салатовий (60363108) Велошлем крос-кантрі з механізмом регулювання Zelart HB31 забезпечує гарний захист, вентиляцію та легкість.Це те, що потрібно райдеру для досягнення великих швидкостей під час тривалих швидкісних поїздок розігрітим асфальтом. Особливості: - Легкий та аеродинамічний дизайн, - вентиляційні отвори, що забезпечують постійну циркуляцію свіжого повітря, - внутрішні пом'якшувальні вставки забезпечують комфорт, при цьому вони знімні та придатні до прання, - поворотний механізм для регулювання та припасування шолома за розміром, - Підганяння ременів шолома за розміром, - є ремінець для підборіддя з регульованими властивостями, - знімний козирок, Матеріал: - Основа: піна EPS.