Список товаров бренда Specialized

Велоджерсі Specialized RBX PRO з...

765 грн
Велоджерсі Specialized RBX PRO з коротким рукавом синя M Велоджерсі Specialized RBX PRO з коротким рукавом синя M Технологічна веломайка Specialized RBX Pro з шосейної колекції велоодягу 'Endurance', розробленої для максимального комфорту в довгих поїздках. Це модель з коротким рукавом, безліччю кишень і посиленим захистом від ультрафіолетових променів.

Велоджерси Specialized RBX PRO з...

765 грн
Велоджерси Specialized RBX PRO з коротким рукавом синя S Велоджерси Specialized RBX PRO з коротким рукавом синя S Технологічна веломайка Specialized RBX Pro з шосейної колекції велоодягу 'Endurance', розробленої для максимального комфорту в довгих поїздках. Це модель з коротким рукавом, безліччю кишень і посиленим захистом від ультрафіолетових променів.

Велоперчатки чоловічі демісезонні...

855 грн
Велоперчатки чоловічі демісезонні Specialized Ridge Glove monster green XL Велоперчатки чоловічі демісезонні Specialized Ridge Glove monster green XL Рукавички Specialized Ridge забезпечують необхідний захист для більшості трейлових поїздок, не перевантажуючи руки настільки, щоб виснажувати їх і почуватися некомфортно. Вони оснащені інноваційними технологіями, такими як науково розроблена набивка Body Geometry, міцна долоня Clarino®, сумісність із сенсорним екраном Wiretap™ та попередньо вигнута конструкція, що надзвичайно сприяє комфорту.

Велотуфлі жіночі MTB Specialized...

1 170 грн
Велотуфлі жіночі MTB Specialized Riata чорні EU 37 Велотуфлі жіночі MTB Specialized Riata Чудова продуктивність і відмінна ціна роблять Riata однією з кращих жіночих гірських велосипедних туфель Specialized. Міцні і легкі, вони оснащуються ергономічної конструцией Geometry Fit, зручними офсетними закрилками Velcro ® і підошвою з поліпшеною тягою для піших прогулянок.

Велотуфлі жіночі шосейні Specialized...

810 грн
Велотуфлі жіночі шосейні Specialized Spirita Body Geometry black-pink EU 37 Жіночі шосейні туфлі Specialized Spirita Body Geometry Specialized BG Spirita - це жіноча модель шосейних велотуфель вищого класу. Маючи досить простий дизайн, що використовує 3 ременя на липучці для закріплення ступні, цю туфлі оснащені, тим не менш, пристойною жорсткої литою підошвою і сітчастими панелями в верху для вентиляції, а також з вентиляційними отворами на підошві, а також срібними відбивають акцентами.

Велотуфлі жіночі шосейні Specialized...

1 080 грн
Велотуфлі жіночі шосейні Specialized Spirita Body Geometry чорні EU 40 (255 mm) Велотуфлі жіночі шосейні Specialized Spirita Body Geometry Specialized BG Spirita – це жіноча модель шосейних велотуфель вищого класу. Маючи досить простий дизайн, що використовує 3 ремені на липучці для закріплення ступні, цю туфлі оснащені, проте, пристойною жорсткою литою підошвою і сітчастими панелями у верху для вентиляції, а також з вентиляційними отворами на підошві, а також срібними акцентами, що відбивають.

Велотуфлі чоловічі Specialized Sport...

1 620 грн
Велотуфлі чоловічі Specialized Sport MTB (2019) чорні, EU 41 Велотуфлі Specialized Sport MTB (2019) чорні, розмір EU 41 Унікальна продуктивність і вартість роблять міцні і легкі туфлі Sport MTB одними з кращих МТВ туфель від Specialized. Body Geometry fit, застібки Velcro® , покращене зчеплення підошви - все це властивості більш дорогих моделей Specialized, але за доступною ціною.

Велотуфлі чоловічі МТБ Specialized...

3 149 грн
Велотуфлі чоловічі МТБ Specialized Recon 1.0 чорні EU 43 Велотуфлі чоловічі МТБ Specialized Recon 1.0 чорні EU 43 З Recon 1.0 наша мета була простою - помістити продуктивність, натхненну S-Works Recon, у дуже доступний пакет. Легше сказати, ніж зробити, але ми створили взуття з комфортом та ефективністю Body Geometry у міцному, орієнтованому на бруд взуття.

Велотуфлі чоловічі МТБ Specialized...

3 599 грн
Велотуфлі чоловічі МТБ Specialized Rime 2.0 чорно-сірі EU 42 Велотуфлі чоловічі МТБ Specialized Rime 2.0 чорно-сірі EU 42 Велотуфлі Specialized Rime 2.0, створений для високогірної місцевості, пропонує міцні можливості, щоб ви могли подолати будь-яку гірську стежку. Сітчаста підкладка з XPEL запобігає намоканню взуття під час переходу через струмок і сохне протягом ночі.

Велотуфлі чоловічі шосейні...

2 880 грн
Велотуфлі чоловічі шосейні Specialized Torch 1.0 - Dove Grey/Vivid Coral EU 41 Велотуфлі чоловічі шосейні Specialized Torch 1.0 - Dove Grey/Vivid Coral EU 41 'Початковий рівень' більше не є синонімом 'дешево'. Візьміть продуктивність та ергономіку Body Geometry високоякісного шосейного взуття, помістіть їх у доступний дизайн, і ви отримаєте шосейне взуття Torch 1.0.