Список товаров бренда Finish Line

Мастило Finish Line Wax (Kry Tech)...

32 000 грн
Мастило Finish Line Wax (Kry Tech) воскове 60 мл (LUBR-08-04) Мастило виготовлене на основі мікрочастинок молібдену, що витримують екстремальні навантаження, і полімерів DuPont Krytox , які запобігають тертю. Дуже рідке під час нанесення, мастило залишає після висихання міцну, абсолютно суху та неймовірно слизьку плівку.

Мастило Finish Line Wet Lube з...

40 000 грн
Мастило Finish Line Wet Lube з керамічними присадками для вологої погоди 60 мл (LUBR-08-01) Найпросунутіше й ефективне мастило для перегонів від Finish Line . Ця дуже рідке та текуче під час нанесення повністю синтетичне мастило, після висихання залишає насичений, екстремально стійкий шар керамічних змащувальних агентів, які забезпечують тишу роботи, швидкість і точність перемикання, які здивують навіть бувалих!

Мастило Finish Line Рідке Teflon Plus...

32 000 грн
Мастило Finish Line Рідке Teflon Plus 60 мл (LUBR-08-03) Змазка для велосипедного ланцюга на тефлоновій основі, призначена для використання в сухих погодних умовах, чудово проникає всередину кілець, виштовхує пил і заповнює собою її місце. Наносити рекомендується на чистий і сухий ланцюг, потроху прокрапуючи кожне кільце.

Мастило для ланцюга Finish Line...

39 900 грн
Мастило для ланцюга Finish Line Ceramic Wet Lube 60 мл воскова з керамічними присадками Мастило ланцюга - Finish Line Ceramic Wet Lube 60 мл воскова з керамічними присадками Змащення ланцюга Finish Line Ceramic Wet - це дуже рідке і текуче при нанесенні повністю синтетичне мастило після висихання залишає насичений, екстремально стійкий шар керамічних змащувальних агентів, які забезпечують тишу роботи, швидкість і точність перемикання, які здивують навіть колишніх! Мастило має достатню водостійкість, довговічність цього мастила також дозволяє використовувати його для довгих поїздок, марафонів, бреветів.

Мастило для ланцюга Finish Line Dry...

31 500 грн
Мастило для ланцюга Finish Line Dry Teflon Lube 60 мл Мастило для ланцюга Finish Line Dry Teflon Lube 60 мл Не зважаючи на назву, Finish Line Dry Teflon Lube, мастило для велосипедного ланцюга для сухої погоди, є доволі рідкою, що сприяє легкому проникненню між рухомими елементами. Після нанесення мастило утворює синтетичну плівку, що дозволяє зберегти ваш ланцюг чистим, не набираючи на себе дорожній бруд.

Мастило ланцюга Finish Line Ceramic...

39 900 грн
Мастило ланцюга Finish Line Ceramic Wax Lube 60 мл воскова з керамічними присадками Мастило ланцюга - Finish Line Ceramic Wax Lube 60 мл воскова з керамічними присадками Змащування ланцюга Finish Line Ceramic Wax Lube на масляній основі з присадками у вигляді воску та керамічної пудри, які визначають призначення та властивості цього мастила. До речі, мастило розраховане на використання в суху погоду і при попаданні на неї води захисний шар вимиватиметься швидше, ніж звичайно.

Очищувач Finish Line Citrus для...

111 600 грн
Очищувач Finish Line Citrus для ланцюга 600 мл (LUB-37-38) Суперсильний і швидкодійний, очищувач Citrus , який складається з екстракту цитрусових рослин. Дуже легко та швидко проникає в усі деталі трансмісії завдяки низькому поверхневому натягу рідини, легко впорається навіть із найжорсткішими грудками старого мастила, воску від воскових мастил, бруду та піску.