Список товаров бренда PRO

Велофляга PRO Team 800 ml чорна

293 грн
Велофляга PRO Team 800 ml чорна Фляга з новим дизайном ковпачка для оптимального потоку води. Особливості: - зручний витягнутий клапан для пиття - ергономічна форма - можна мити в посудомийній машині Серія: Team, Матеріал: 100% біорозкладаний пластик.

Фляга PRO TEAM 600 мл, термо

525 грн
Фляга PRO TEAM 600 мл, термо Легка питна пляшка з термо функцією. - подвійні стінки пляшки з гнучким ізоляційним матеріалом, - новий дизайн клапана для пиття, забезпечує оптимальний потік води, - ергономічна конструкція фляги, - фляга придатна для миття в посудомийних машинах.

Фляга PRO TEAM 800ml, біла

322 грн
Фляга PRO TEAM 800ml, біла Фляга з новим дизайном ковпачка для оптимального потоку води. Особливості: - зручний витягнутий клапан для пиття, - ергономічна форма, - дозволяється мити в посудомийній машині.

Флягодержателя PRO алюміній Правий...

514 грн
Флягодержателя PRO алюміній Правий бічний Легкий повністю алюмінієвий фляготримач. Бічне вставлення пляшки - ідеально підходить для велосипедів з невеликими розмірами рами, двохпідвісів та шосейних велосипедів.

Флягодержателя PRO алюміній Правий...

514 грн
Флягодержателя PRO алюміній Правий бічний Чорний Легкий повністю алюмінієвий фляготримач. Бічне вставлення пляшки - ідеально підходить для велосипедів з невеликими розмірами рами, двохпідвісів та шосейних велосипедів.

Флягодержателя PRO алюміній, бічний...

514 грн
Флягодержателя PRO алюміній, бічний Лівий Чорний/Білий Легкий повністю алюмінієвий фляготримач. Бічне вставлення пляшки - ідеально підходить для велосипедів з невеликими розмірами рами, двохпідвісів та шосейних велосипедів.